Gönderen Konu: SİTEDE DÜZENME LAZIM BENCE  (Okunma sayısı 13668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı logcupasa

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: SİTEDE DÜZENME LAZIM BENCE
« Yanıtla #20 : 26 Aralık 2008, 22:39:28 »
Mod alınıp duzenleme yapılmalı topıcı acan arkadasın bıldırdıgı kampanyayı bıtıs tarıhı kuralları olarak yazıp duzenlemesı lazım ...yanı ek mod sart dıyorum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ücretsiz 5000 Olay Total Efects 7 İçin acele edelim
Hergunkampanya 5000 Olay Bedava zincirine gireli

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #21 : 27 Aralık 2008, 09:42:39 »
benim görüşüm; bir konu açacağınız zaman o kampanyanın tarihlerini de konu başlığında belirtmeniz.

örn: Online Oyun İle Playstation 3 Kazanma Şansı (21 Mayıs 200x - 21 Ekim 200x)

böylece bir bölüme girildiğinde üye swağ sola bakınmayacak acaba kampanya devam ediyor mu diye. + dediğiniz gibi kampanyası bitmiş olan konular için ayrı bir bölüm oluşturulmalı ve bu konular yoruma kapanmalıdır.

bu da iyi bir fikir aslında bende tuttum bu fikri... :)

chemy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 27 Aralık 2008, 11:26:17 »
evet bu da güzel bir fikir, böylece konuya girmeden bitmiş olduğunu biliriz ve bitmişse girmeyiz boşuna.

Çevrimdışı canonili

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #23 : 27 Aralık 2008, 13:49:59 »
arkadaşlar ben daha önce başka bir hediyeli kampanyalı foruma üyeydim şimdi kapatıldı o site.oradaen son yazılan en üstte sabit kalıyordu.en yeni konuyu rahatlıkla anlayabiliyordun.bu sitede moderatörler konuları birleştiriyor.olayı buda karışık hale getiriyor.örnegin sma ödüllü test sorusu diye bir konu açmıştım.6. dönemde 7. dönemde yeniden açtıgımda aynı siteye ait diye moderatör arkadaş konuyu birleştirmiş.halbuki son açılan konu birleştirmek yerine en üstte olup ötekine kilit vurulmalıydı.yeni konuyu bakan akadaş onu bulmak için sayfalarca konuyu okumak için ugraşmak zorunda kalacak.buda onu sıkacaktır.yanlış anlaşılma olmasın bu yanlışları söylüyorum siteyi kötülemek için degil.dahada iyi bir yerlere gelmesi için.sıkıcı olmadan siteyi zevkle gezmek istiyorum

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 27 Aralık 2008, 14:00:30 »
Aylık veya haftalık kampanyaları her seferinde yeni başlık olarak açmak bence dağınıklığa neden olur aynı başlıktan devam etmesini daha doğru buluyorum.Konuya bakan kişinin her sayfayı okumasına gerek yok,mesaj başlığının altından son sayfaya tıklaması yeterli.

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 27 Aralık 2008, 17:55:45 »
arkadaşlar ben daha önce başka bir hediyeli kampanyalı foruma üyeydim şimdi kapatıldı o site.oradaen son yazılan en üstte sabit kalıyordu.en yeni konuyu rahatlıkla anlayabiliyordun.bu sitede moderatörler konuları birleştiriyor.olayı buda karışık hale getiriyor.örnegin sma ödüllü test sorusu diye bir konu açmıştım.6. dönemde 7. dönemde yeniden açtıgımda aynı siteye ait diye moderatör arkadaş konuyu birleştirmiş.halbuki son açılan konu birleştirmek yerine en üstte olup ötekine kilit vurulmalıydı.yeni konuyu bakan akadaş onu bulmak için sayfalarca konuyu okumak için ugraşmak zorunda kalacak.buda onu sıkacaktır.yanlış anlaşılma olmasın bu yanlışları söylüyorum siteyi kötülemek için degil.dahada iyi bir yerlere gelmesi için.sıkıcı olmadan siteyi zevkle gezmek istiyorum

kesinlikle sana katılıyorum, haftalık her konu açılmalı ve haftası biten taşınmalı biten kısmına, ve her mesajda konu tepeye çıkmalı ws...

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 27 Aralık 2008, 23:15:51 »
şu anki forumun işleyişinden memnunum.Tek isteğim  biten kampanyaların ''sona eren kampanyalar'' topici oluşturularak  kilitlenmeden  oraya taşınması.Bu sayede forumun daha işlevsel olacağını düşünüyorum...

Çevrimdışı logcupasa

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 28 Aralık 2008, 14:52:06 »
Ornegın kampanya sonuclarında biyere yeni bisey yazılıyor taa en altta buluyoruz fln ...İnternet kampanyalarındada aynı cok sacma forumun duzenı :S

Ücretsiz 5000 Olay Total Efects 7 İçin acele edelim
Hergunkampanya 5000 Olay Bedava zincirine gireli

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 28 Aralık 2008, 14:57:22 »
uye olmayanda konuları takıp edebiliyor bir çoğunu bence bu engelenmeli...

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #29 : 28 Aralık 2008, 15:04:35 »
Ornegın kampanya sonuclarında biyere yeni bisey yazılıyor taa en altta buluyoruz fln ...İnternet kampanyalarındada aynı cok sacma forumun duzenı :S

Konuların sabitlenmesiyle alakalı o..
Her tarz PHPBB, VBul, Mango, vb. diğer tüm forum biçimlerinde aynıdır bu olay.. ;)
Sabitlenmesi gereken konular olunca diğer başlıklar altta gibi gözükür.. ;)
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ