Gönderen Konu: whitepixie  (Okunma sayısı 1949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: whitepixie
« Yanıtla #10 : 29 Mart 2010, 20:31:05 »
Geçmiş olsun Esma.

Küçükde bir hatırlatma yapayım.Forum modlarının hiç biri sizin özel mesajlarınızı görme yada şifrenizi değiştirme yetkisinde değildir.Küçük forumlara uye oldugunuzda sizin oradaki şifreleriniz çalınabilir şifreniz  face hesabınızla aynı ise o şekilde face hesaplarınıza kadar girilebilir ancak burada boyle bir durum söz konusu olmaz.

Bu konuda birinden destek istedğinde kendi ekibiyle katıldığı için destek isteyene özel mesajın gelmedi denmeler olduğu ve sonrasında modlar silmiştir özel mesajını gibi komik laflar bile kulağımıza geldi.

Bu konuda içiniz rahat olsun.

Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 29 Mart 2010, 20:33:36 »
iyide çalan şifreni değiştirir sen bidaha giremessin,sen 5 denemendede onla aynı ana mı denk geldinizde sen giremedin
sonra o çıktı senmi girdin foruma:S

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 29 Mart 2010, 21:46:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
neden şifremi yanlış yazayım anlamadım 5kere üst üste yanlışmı girilir hem neden güldünüz onuda anlamış değilim cokmu komik bir durum bu   hem ben gecen gün girdiğimde neden destek bölümünüde  göremedim onuda anlamış değilim ve bende destek bölümü ertesi gün acıldı sizce okadar dikkatsiz birisimiyim
canım gecende bende 2 kez girdim yanlış dedı ancak 3 de acıldı belkıde yanlış olmustur.eğer olmadıysa bile gecmıs olsun.zor birtane seç..

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2010, 21:57:34 »
sifre hırsızlığıda moda oldu :)
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin