Kampanyalar > Alışveriş Kampanyaları

Mopak Kazandırıyor 31.10.2024

(1/2) > >>

ayan:
Bu kampanya Mopak Kağıt Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 24.07.2024 tarihli ve E-24951361-255.01.02.-59065 sayılı izni ile 01.08.2024 (08:00) - 31.10.2024 (17:00) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Mopak Kağıt Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait A4 Ebatında olan A4 Rekort, A4 Star Copy (Sarı-Lacivert), A4 Star Copy (Sarı-Kırmızı), A4 Moda Copy, A4 Kazançlı ve A4 Copy Boss markalı Fotokopi Kağıtlarından satın alarak ambalajın içerisinde yer alan şifreyi, ad-soyad, adres, gsm no. ve e-mail bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana giren müşteriler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır. Her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Hediyeler: Fiat Egea Sedan Easy 1.4 95 HP 2024 Model Otomobil 1 Adet (Birim Değeri: ₺1.007.900), Apple Iphone 15 256 GB Cep Telefonu 1 Adet (Birim Değeri: ₺62.999), Kuba Bluebird 50 CC Pro Motosiklet 1 Adet (Birim Değeri: ₺58.905), Sony Playstation 5 Oyun Konsolu 1 Adet (Birim Değeri: ₺29.999), Philips Latte Go Espresso Makinesi 1 Adet (Birim Değeri: ₺18.999), Segway Ninebot E2 Plus Elektrikli Scooter 1 Adet (Birim Değeri: ₺14.999), Xiaomi Mi Robot Süpürge 2000 Watt 1 Adet (Birim Değeri: ₺9.997) ve Mopak Defter Seti (A5 Okul Defteri 1 Adet Çizgili, 1 Adet Kareli, A4 Okul Defteri 1 Adet Çizgili, 1 Adet Kareli, A4 Resim Defteri 1 Adet (Birim Değeri: ₺250)) 100 adet hediye verilecektir. Çekiliş Tarihi: 08.11.2024 Çekiliş Saati: 14:00 Çekiliş Açık Adresi: MOPAK KAĞIT KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kemalpaşa OSB Mah. Sanayi Cad. No:12 Kemalpaşa/İZMİR Çekiliş Sonuçları: Hürriyet Gazetesi: 13.11.2024 107 Asil Talihli-107 Yedek Talihli, Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Ayrıca; Çekiliş sonuçları web sitemiz (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) ve instagram (mopaktr) adresimizde ilan edilecektir. Asıl talihlilerin son başvuru tarihi: 28.11.2024 Yedek talihlilerinin son başvuru tarihi: 13.12.2024 İkramiyelerin son teslim edilme tarihi: 20.12.2024 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İkramiye tesliminde; ikramiye kazanılan ürün ambalajının içerisinde kesme işareti bulunan şifrenin bulunduğu kısmın ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Mopak Kağıt Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgi için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya 0 850 2222 190. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

guvenkoksal:
Herkese iyi günler. Kocaeli İzmit çarşıda çekiliş görselli Mopak ürünü bulamadım. Çağrı markette buldum ama o da çekiliş görselli değildi, yeni ürün gelir mi diye sordum gelemez dediler. Çekiliş görselli Mopak ürünü bulabilen oldu mu? Nerede bulabilirim bilen var mı acaba?

baldandatlu:
bim gibi bazı marketler çekiliş ürünü satmıyor diye biliyorum. internette 120-150 tl arası paketler. ancak orada da kağıt paketleri düzgün ulaşmamış kağıtları murdar etmişler

entryka:
Ankara Şehir hastanesinde danışma evrak işi yapanların yanlarında gördüm ben kutu kutu farkında ise herhangi bir çalışan toplamaya başlamıştır kutular boşaldıkça :)

mach1:
Bulunduğum ildeki marketlere baktım yok, bir kaç kırtasiyeye yol üstü uğradım yok bıraktım aramıyorum sanırım bulamadan kampanya sona erecek

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git