Gönderen Konu: Yapı Kredi Yayınları - Yıl Sonu Çekilişi  (Okunma sayısı 1236 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rudest

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 185
Yapı Kredi Yayınları - Yıl Sonu Çekilişi
« : 29 Aralık 2023, 13:05:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yıl Sonu Çekilişi Katılım Koşulları

Yılın son günlerinde 2023'te yayımladığımız kitaplarımızdan seçtiklerimizi çekilişlerle okurlarımızla buluşturuyoruz.

Yapı Kredi Yayınları yıl sonu çekilişi  28-30 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.
Facebook’ta  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Twitter’da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Instagram’da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

adreslerindeki hesaplarımızda üç gün boyunca yapılacak paylaşımlara “yorum yaparak” doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
Bu mecralarda her gün saat 18:00’de yapacağımız paylaşımlara doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılacak ve kazananlar ertesi gün açıklanacaktır.
Çekilişi kazanan 30 (Facebook’ta 10, Twitter’da 10, Instagram’da 10) okurumuza altına yorum yaptıkları paylaşımda yer alan kitap hediye edilecektir.
Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişilere kitap gönderilmeyecektir. Yarışmaya katıldığı mecrada birden fazla yanıt verdiği belirlenen yarışmacıların isimleri çekiliş potasına bir kez girilecektir.
Kazananlar, ödüllerini almak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-posta adresine 5 Ocak Cuma günü saat 09:00'a kadar iletişim bilgilerini (isim-soyisim-adres-telefon) bildirmelidir. Hediyeler kargo ile gönderilecektir.
Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı aslan_harun

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1032
Ynt: Yapı Kredi Yayınları - Yıl Sonu Çekilişi
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2024, 10:12:07 »
Sonuç açıklandı mı?