Gönderen Konu: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu  (Okunma sayısı 10192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Monster Qumpara Çekiliş Sonucu
« Yanıtla #20 : 16 Ağustos 2023, 22:49:23 »
Ben kendi çapımda bireysel eylemler yapmaya başladım.
Örnek olarak;
Aldığım çamaşır mk. yaz ortasında yaklaşık 2 haftada teslim eden (o da ŞikayetVar'a yazdıktan sonra) Horoz Lojistik firmasından gelecekte gelen tüm gönderileri teslim almadan iade edeceğim.

Bu postu okuduktan sonra Umut Çekiliş firmasının aracı olduğu hiçbir çekilişe katılmayacağım.

Madem bizi adam yerine koymuyorlar, biz de onları koymayız olur biter.
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 17 Ağustos 2023, 16:19:42 »
size de dava açarlar marka imajımızı zedelediniz diye. marketler çakılı monster içecek doluyken beş marketin üçünde çekiliş afişleri yoktu. yine bir ihale döndürmüşler sessiz sedasız

Hiçbir halt yiyemezler eğer öyle bir şeye yeltenirlerse misliyle karşılık vereceğimden şüpheleri olmasın 👍

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 17 Ağustos 2023, 16:22:14 »
Ben kendi çapımda bireysel eylemler yapmaya başladım.
Örnek olarak;
Aldığım çamaşır mk. yaz ortasında yaklaşık 2 haftada teslim eden (o da ŞikayetVar'a yazdıktan sonra) Horoz Lojistik firmasından gelecekte gelen tüm gönderileri teslim almadan iade edeceğim.

Bu postu okuduktan sonra Umut Çekiliş firmasının aracı olduğu hiçbir çekilişe katılmayacağım.

Madem bizi adam yerine koymuyorlar, biz de onları koymayız olur biter.

Aksine bunların üzerine daha çok gideceksinizki hocam ortalığı boş bellemesinler adam aleni şekilde bana kaderinize razı olun bir şeyi çok üstelemek size fayda getirmez diyor.Netice ne olursa olsun mücadele etmeden pes etmemeliyiz.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #23 : 17 Ağustos 2023, 18:03:45 »
size de dava açarlar marka imajımızı zedelediniz diye. marketler çakılı monster içecek doluyken beş marketin üçünde çekiliş afişleri yoktu. yine bir ihale döndürmüşler sessiz sedasız

Hiçbir halt yiyemezler eğer öyle bir şeye yeltenirlerse misliyle karşılık vereceğimden şüpheleri olmasın 👍

şuan benim avukatım uğraşıyor eylül ayında mahkeme var bakalım nasıl bir sonuç çıkacak hakkımı aradım diye suçlu oldum

Çevrimiçi baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #24 : 17 Ağustos 2023, 20:43:19 »
Haksız olsalarda dava acarlar avukatları vardır zaten avukatlar açalım dava sürünsün derler. Onların işi hukuk ama turkiyede kimse davalarla uğraşmak istemediğinden bulaşmiyor. İtirazların önünü kesip onlar çekilişte haklı olan ödülü alsin diye uğraşmıyor organizasyondan para kazanmak için yapıyorlar. Düz hesap devlet piyangosepeti milli piyangoda araba 1,5 milyon liraysa 3 milyon liralık bilet sarıyor. Buna göre özel organizatorlar daha fazla misli organizasyon parası alıp yapıyordur.
Tüm bunları geçelim 40bin euroluk araba tl olarak 1,2 milyonsa haliyle insanlar alamazsa cazibesi artıyor. Niyeti olmasada para kokusuna hileler başlıyor.

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #25 : 27 Eylül 2023, 13:15:59 »
Arkadaşlar selam malum konudan birçoğunuz haberdar zaten kısaca üstünden geçmek gerekirse mopaş monster çekiliş kampanyasında asil talihli market mağaza müdürü olduğu için itiraz etmiş ve yasal süreç başlatmıştım.Süreç tamamlanmadan yazmak istemedim coca cola ve mpi hediyenin tarafıma verilmesinde karar bildirdi motoru dün teslim aldım.Süreç boyunca yorumları ve yönlendirmeleri ile desteğini gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2023, 13:24:08 »
Hayırlı olsun güle güle kullan adaletin geçte olsa doğru tecelli etmesi sevindirici

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #27 : 27 Eylül 2023, 13:29:35 »
Hayırlı olsun üstad.Valla hak yerini bulmuş .Ama bizler farketmesek atı alan üsküdarı geçiyor.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #28 : 27 Eylül 2023, 13:35:47 »
Helal olsun mücadelem dolayı Bazıları haksız yere kazanıyorlar  Hayır olsun

Çevrimdışı winston

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #29 : 27 Eylül 2023, 13:36:01 »
Hayırlı olsun güle güle kullan adaletin geçte olsa doğru tecelli etmesi sevindirici

Teşekkür ederim.