Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Vodafone pay- monster notebook

(1/1)

iber:
Vodafone pay ile ödeme kampanyası var.
Hazirana kadar

anvil:
02.05.2023-02.06.2023 tarihleri arasında, Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye ait Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak anlaşmalı iş yerlerinden (Google Play, App Store, Huawei App Gallery, Samsung Galaxy Store, Spotify, Exxen, BluTV, Vodafone Her Şey Yanımda, Vodafone Sigorta) tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, harcama sonrasında SMS ile iletilen linke tıklayıp (ücretsiz) açılan forma ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini giren faturalı veya faturasız bireysel tarifelerindeki Vodafone abonelerine 1 çekiliş hakkı; ilk defa Vodafone Mobil ödeme yöntemini kullanan faturalı veya faturasız bireysel tarifelerindeki Vodafone abonelerine ise ek 1 çekiliş hakkı verilecektir. Formun kampanya süresince tek bir kez doldurulması yeterlidir.
Kampanya faturalı veya faturasız bireysel tarifelerindeki Vodafone abonelerine yöneliktir.
Kampanyaya katılmak için harcama sonrasında SMS ile iletilen linke tıklayıp (ücretsiz) açılan forma ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinin girilmesi gereklidir.
Formun kampanya süresince 1 kez doldurulması yeterlidir.
Vodafone Mobil Ödeme yöntemi kullanılarak yapılan alışverişlerin tutarları abonenin faturasına yansıtılacak veya TL bakiyesinden düşülecektir.
Bu kampanya Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.04.2023 tarihli ve E.58259698-255.01.02-36516 sayılı izni ile 02.05.2023(00:01)-02.06.2023(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Çekilişte 1 kişi 18.499,00 TL değerinde Monster Abra A7 V14.1.5 17,3" Freedos Taşınabilir Bilgisayar ve 4 kişi 3.999,00 TL değerinde Apple Airpods 3. Nesil Kulaklık ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş 09.06.2023 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 14.06.2023 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 29.06.2023 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 14.07.2023 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Bu çekilişe Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
Abonelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad, soyad, telefon bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında aboneliğini iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder. Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek, sahip olduğunuz hakları öğrenmek ve Vodafone’a ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) göz atabilirsiniz.
Bu çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi: hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattını arayabilirsiniz.
Anasayfa

mach1:
arkadaşlar bu kampanyaya her şey yanımda üzerinden faturaya yansıtarak alışveriş yapan oldu mu? ben dün yaptım kampanya şartlarında yazdığına göre alışveriş sonrası sms gelmesi gerekiyor katılım için gelmedi, vodafone pay ile görüştüm belki alışveriş sonrası iade falan olursa diye alışveriş tamamlan masından sonra sms gelebilir her şey yanımda ile görüş dediler, her şey yanımda ya bağlandım bizim böyle bir kampanya mız yok diyor vodafone merkez ile görüş oraya ulaşamadım yine saçma sapan bir kampanya ile karşı karşıyayız sanırım.

baldandatlu:
Vodafonepay denizbanka devroldu sanırım oyun jetonlari için çoluk çocuk gençler veliler çok kullanıyor , bende kullandığım için cokca mesajları gelmişti bir ara.bankaya devrettiklerinden vodafone personeli bilmeyebilir.faturaya yansidigindan özellikle kredi karti olmayan , icradan kart alamayanlar bunlari çok kullanır katılmaz kimse zannedilmesin

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git