Gönderen Konu: Maylo Kazandıran Rulolar Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 3756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Maylo Kazandıran Rulolar Çekiliş Kampanyası
« : 02 Mayıs 2023, 16:17:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Maylo 2023 Legal Metin

Bu kampanya Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 08.02.2023 tarihli ve E-58259698-255.01.02-32368 sayılı izni ile 1.05.2023 (Saat:00:01)-31.08.2023 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Süper Maylo 32’li Tuvalet Kağıdı, Süper Maylo 12’li Kağıt Havlu, Maylo Bütçem 32’li Tuvalet kağıdı ve Maylo Bütçem 12’li Kağıt Havlu ürünlerinden satın alıp ürün ambalajı içinde yer alan katılım şifresini maylokazandiranrulolar.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenlere girmiş oldukları her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 1 kişi BMW 218i Gran Coupé - Sport Line 2023 Model Otomobil (tavsiye edilen piyasa değeri: 1.271.600 TL), 30 kişi Apple iPhone 14 128 GB (tavsiye edilen piyasa değeri: 32.999,00 TL) ve 70 kişi Philips Essential Airfryer HD9252/90 (tavsiye edilen piyasa değeri: 3.999,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 14.09.2023 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 20.09.2023 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 5.10.2023; yedek talihliler ise, en geç 20.10.2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur ve şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu kampanyaya Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Maylo Kazandıran Rulolar Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2023, 05:23:00 »
Kullanan varmı idare eder mi? Bazıları dağılıp gidiyor öyle mi

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2023, 10:51:28 »
Kullanan varmı idare eder mi? Bazıları dağılıp gidiyor öyle mi
1 sene evvel kullandık iyiydi diye hatırlıyorum ama değişti mi bilemem

Çevrimdışı alucra

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2023, 17:24:30 »
Hiç bir yerde bulamıyorum görselli ürünleri
Hayatta en değerli olan zamandır. Kime hediye ettiğine dikkat et.

Çevrimdışı yucelc

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2023, 07:34:34 »
Hiç bir yerde bulamıyorum görselli ürünleri

Nişantaşı, Etiler, Ulus gibi yerlere göndermişlerdir önce  :D
1000101000777 kodu ile Akbank üyesi olarak
2023 Audi A6 Otomobil
iPhone 14
PlayStation 5
Ve daha bir sürü mükemmel hediyeler kazanabilirsin.!!!

Çevrimdışı baldandatlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2023, 14:07:39 »
huysuz virjin öldüğünden beri maylo raflarda görünmüyor cogu yer satmıyor eskisi gibi

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2023, 14:30:52 »
huysuz virjin öldüğünden beri maylo raflarda görünmüyor cogu yer satmıyor eskisi gibi

bizim burada her yerde var mahalle bakkalında bile var bizim burada var  ise her yerde vardır

Çevrimdışı pesimist

• Usta Kampanyacı
maylo kazandıran rulolar
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2023, 18:38:20 »
Ambalajdaki şifreyi aşağıdaki forma gir,
Maylo Kazandıran Rulolar Çekiliş Kampanyası'na katıl!
Katılım yaptıktan sonra “Tebrikler! Maylo Kazandıran Rulolar Çekilişine Katıldınız” mesajını gördüğüne emin ol!

shopier.com/Yumakyumakorguler

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: maylo kazandıran rulolar
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2023, 19:04:22 »
Paylaşım için teşekkürler.
Konu açıktı fakat uzun süredir etkileşim olmadığından olsa gerek biten kampanyalar bölümüne düşmüş
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2023, 19:05:46 Gönderen: digi »

Çevrimdışı pesimist

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2023, 22:15:06 »
ayy ben sadece alışveriş kampanyaları bölümüne baktım, olmayınca konu açtım. kusura bakmayın
shopier.com/Yumakyumakorguler