Gönderen Konu: Yılbaşı Hediyeniz Vodafone Mobil Ödeme'den  (Okunma sayısı 1713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 15423
Yılbaşı Hediyeniz Vodafone Mobil Ödeme'den
« : 09 Ocak 2023, 18:29:12 »
21.12.2022-21.01.2023 tarihleri arasında, Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ ye ait Vodafone Mobil Ödeme yöntemini kullanarak anlaşmalı iş yerlerinden (Google Play, App Store, Huawei App Gallery, Samsung Galaxy Store, Spotify, Exxen, Vodafone Süpermarket, Vodafone Sigorta vb.) tek seferde 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve alışveriş sonrası kampanya sayfasında bulunan linke tıklayıp (ücretsiz) açılan formu eksiksiz dolduran Vodafone abonelerine çekiliş hakkı verilecektir.
Kullanıcılar yapacakları her 10 TL’lik alışverişte bir çekiliş hakkı kazanılacaktır.
Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 11,99 TL alınmaktadır.
Kampanya faturalı veya faturasız bireysel tarifelerindeki Vodafone abonelerine yöneliktir.
Kampanyaya katılmak için alışveriş sonrası kampanya sayfasında bulunan linke tıklayıp (ücretsiz) açılan forma ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinin girilmesi gereklidir.
Formun kampanya süresince 1 kez doldurulması yeterlidir.
Vodafone Mobil Ödeme yöntemi kullanılarak yapılan alışverişlerin tutarları abonenin faturasına yansıtılacak veya TL bakiyesinden düşülecektir.
Bu kampanya Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20.12.2022 tarihli ve E.58259698-255.01.02-29355 sayılı izni ile 21.12.2022(00:01)-21.01.2023(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Çekilişte 1 kişi 18.499,00 TL değerinde Monster Abra A7 V14.1.5 17,3" Freedos Taşınabilir Bilgisayar ve 5 kişi 3.999,00 TL değerinde Apple Airpods 3. Nesil Kulaklık ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş 25.01.2023 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 27.01.2023 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 11.02.2032 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 26.02.2023 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Bu çekilişe Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
Abonelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad, soyad, telefon bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında aboneliğini iptal edenlerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder. Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek, sahip olduğunuz hakları öğrenmek ve Vodafone’a ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) göz atabilirsiniz.
Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi: hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattını arayabilirsiniz.