Gönderen Konu: Getiryemek Algida çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 1158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Getiryemek Algida çekiliş sonuçları
« : 01 Aralık 2022, 10:28:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Getiryemek Algida çekiliş sonuçları
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2022, 11:11:40 »
Teşekkürler bu kampanyadan bir ödül bekliyordum olmadı karavana MPİ ye katılım haklarımı sordum dilekçe ile cevap bekliyorum.

Çevrimdışı kc23turkey

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2022, 18:37:43 »
Bende umutluydum olmadi  :-[

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2022, 18:49:38 »
Teşekkürler bu kampanyadan bir ödül bekliyordum olmadı karavana MPİ ye katılım haklarımı sordum dilekçe ile cevap bekliyorum.

Detaylı bir şekilde işlem adımlarını tarif edermisiniz müsait vaktinizde
Zaman zaman bende ihtiyaç duyuyorum

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2022, 19:18:39 »

Bu linkteki gerçek kişiler için dilekçe var onu indirip dolduracak siniz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yukarıdaki dilekçeyi zaten dilekçe de de yazıyor Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ye e-mail atıyorsunuz bir haftaya cevap geliyor bazen ajanslara sorun diyor ajanslarda cevap vermiyor MPİ ye sorun diyorlar sizde sizden yasaların ve kanunların izin verdiği çerçevede Anayasal hakkım olan bilgi edinme hakkı ve 4982 sayılı Bilgi edinme kanunu  çerçevesinde bilgilendirilmeyi talep ediyorum diye ısrar edeceksiniz illaki cevap vermek zorundalar olaki vermediler cimere şikayet edeceğinizi belirtin cevap verilmemesi halinde o da olmadı cevap alamadınız o zaman gönderdiğiniz maili de ekleyerek cevap vermediklerini cimere yazın bakın nasıl onlar sizin peşinizde koşuyorlar sizi bilgilendirmek için
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2022, 19:20:54 Gönderen: mach1 »

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2022, 20:19:22 »

Bu linkteki gerçek kişiler için dilekçe var onu indirip dolduracak siniz Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yukarıdaki dilekçeyi zaten dilekçe de de yazıyor Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ye e-mail atıyorsunuz bir haftaya cevap geliyor bazen ajanslara sorun diyor ajanslarda cevap vermiyor MPİ ye sorun diyorlar sizde sizden yasaların ve kanunların izin verdiği çerçevede Anayasal hakkım olan bilgi edinme hakkı ve 4982 sayılı Bilgi edinme kanunu  çerçevesinde bilgilendirilmeyi talep ediyorum diye ısrar edeceksiniz illaki cevap vermek zorundalar olaki vermediler cimere şikayet edeceğinizi belirtin cevap verilmemesi halinde o da olmadı cevap alamadınız o zaman gönderdiğiniz maili de ekleyerek cevap vermediklerini cimere yazın bakın nasıl onlar sizin peşinizde koşuyorlar sizi bilgilendirmek için
Teşekkür ettim