Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Sütaş Kazandırıyor - Yaz Kampanyası

(1/1)

rudest:


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KATILIM KOŞULLARI

“Yaz Sütaş Hediyeleriyle Geldi!” Kampanyası’nın (“Kampanya”) düzenleyicisi Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.'dir (“Sütaş”). Kampanya’ya 01.07.2022 – 14.08.2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm satış noktalarından (mağaza, market ve online mağazalar vb.) tek fiş üzerinde 150 TL ve üzeri Sütaş markalı ürün alışverişi yapan ve Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin isimli web sitemiz (“Web Sitesi”) üzerinde düzenlenen Kampanya’ya katılmak için, öncelikle Kampanya dönemi süresince Türkiye’deki tüm satış noktalarından tek seferde 150 TL ve üzerinde Sütaş markalı ürünler satın almalı ve bu alışverişi belgeleyen bir fişe/faturaya sahip olmalısınız. Kampanya’ya katılım için Web Sitesi üzerinden çevrimiçi katılım formunun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması ve fiş veya faturanın fotoğrafının Web Sitesi’ne yüklenmesi gerekmektedir. Her bir katılımda, sadece 1 adet fiş/fatura dikkate alınır, 2 veya daha fazla fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.
Kampanya Kapsamında Olan Ürünler
Tüm Sütaş markalı ürünler Kampanya’ya dahildir.
Katılan satış noktaları / perakendeciler
Türkiye’deki tüm satış noktalarında geçerlidir. Online satış kanalları da Kampanya’ya dahildir. Ancak Kampanya’ya katılım için fiş/fatura üzerinde “Sütaş” markalı ürünlerin açıkça belirtilmiş olması gerekir.
İnternet sipariş onayı veya teslimat notu vb. fiş veya faturanın yerini almaz. "Mali değeri" olmayan fişler ile Kampanya’ya katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yolla yapılan özel satışlar Kampanya dışıdır. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürünlerde, fiş üzerindeki son (dip) toplam dikkate alınarak ödül kazanacaktır.
Satın alma işlemlerinin Kampanya dönemi olan 01.07.2022 – 14.08.2022 (satın alma fişinin tarihi) tarihleri arasında yapılmış olması gerekir. Web sitesi üzerinden kayıt formunun gönderilmesi ve fiş/fatura fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 28.08.2022'dir.
Kampanya’ya aynı katılımcı en fazla 2 kere katılabilir.
Kampanya’da verilecek ödüller stoklarla sınırlıdır.
Kampanya’ya katılan katılımcılar aşağıdaki ödüllerden birini kazanabilir.
Plaj Sandalyesi,
Plaj Havlusu,
Kumaş Çanta ve
Soğutucu Çanta.
Kazanılan ödüllerin değişimi yapılmaz ya da nakit karşılığı talep edilemez.
Kazanılan ödüller, 28.08.2022 tarihinden sonraki (14) on dört iş günü içerisinde, Katılımcının başvuru sırasında belirtmiş olduğu adrese Sütaş tarafından teslim edilir.
Ödülünüzün evde olmaması halinde kendisine, başvurusu sırasında iletmiş olduğu cep telefonundan ulaşılarak, müsait olduğu zaman için randevu alınır. Bu nedenle katılımcı, başvuru sırasında iletmiş olduğu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalıdır. Bu bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kazanılan ödülün sahiplerine ulaştırılamamasından Sütaş’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Sisteme yüklenen Fiş/fatura fotoğrafının net olması ve aşağıdaki bilgilerin açıkça tespit edilebilir olması gerekmektedir. Bulanık ve karanlık fotoğraflar ve taranarak sisteme yüklenmiş fiş ve faturalar kabul edilmeyecektir.
- Satış Noktası
- Fiş/fatura numarası veya belge numarası
- Fişin/Faturanın tarihi ve saati
- Fişteki/Faturadaki Sütaş ürünlerinin adı ve tutarı
- Fişin/Faturanın toplam tutarı
Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek işbu Katılım Koşullarını ve kendisiyle e-posta adresi aracılığıyla ile iletişime geçilebileceğini kabul eder.
“Yaz Sütaş Hediyeleriyle Geldi!” Kampanyası, Sütaş’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Sütaş, kayıt olurken yanlış ve eksik bilgi veren, Kampanya’yı manipüle eden veya etmeye çalışan veya işbu Katılım Koşullarını herhangi bir şekilde ihlal eden katılımcıyı Kampanya dışında bırakma hakkını saklı tutar. "Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fiş, fatura, e-arşiv faturası fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye, ürünün fotoğrafını talep etmek ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar."
Katılımcıların Web Sitesi üzerinden yapacağı başvuru sırasında doldurmuş oldukları katılım formu aracılığıyla bir takım kişisel verileri işlenmektedir. Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Sütaş’ın hazırlamış olduğu aydınlatma metnine Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin linkinden ulaşabilirsiniz.
Sütaş her zaman, herhangi bir neden belirtmeksizin, Kampanya süresini ve şartlarını değiştirebilir, Kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırabilir.
İşbu Kampanya Katılım Koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz

mach1:
Katıldım çıkabilecek en kötüsü çıktı çanta 😭

ahmethakan:
Ben de kesin herkese çanta çıkıyodur diye katılmaktan vazgeçtim :D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinKatıldım çıkabilecek en kötüsü çıktı çanta 😭

--- Alıntı sonu ---

selman305:
KATILDIM HERHangi bir geri bildirim gelmedi

ahmethakan:
Bugün katıldım, plaj havlusu çıktı

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git