Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 619436 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı banucuk

• Deneyimli Kampanyacı
  • Aşkımsınnnnn
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #580 : 23 Şubat 2010, 14:05:55 »
şu anda herkeste puanlar full bekliyor ürünler yenilenirse inş. nasıl bir izdiham olacak acaba ;D

Çevrimdışı volki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #581 : 23 Şubat 2010, 14:12:58 »
sitede yeniyim o yüzden avonda çalıştıgımı düşünmeyin. bende ürün alamadım :(  ama 3 kuruşluk hediyelerde demeyin arkadaşlar.

21 farklı ürün var. 30 ar taneden 630 eder. herbirini 10 lira bile desek.satış fiyatı 6300 lira eder.  maliyeti nedir bilemiyorum ama bu kadar çabuk tükeneceğini tahmin edemedikleri için hazirana kadar yarısma devam edecek  demişler. bu hızla dağıtırlarsa zaten batarlar hazirana kadar. o yüzden sallayacaklar. belki yeni hediyelerde puanlar çok uçuk olacak. belki bekletecekelr her gecen gün yarısmanın sonuna daha da yaklasacaklar.   (avon istedigi zaman sonlandırabilir diyor ama o maddeyi uygulayamaz iyice müşteri kaybederler)

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #582 : 23 Şubat 2010, 14:18:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sitede yeniyim o yüzden avonda çalıştıgımı düşünmeyin. bende ürün alamadım :(  ama 3 kuruşluk hediyelerde demeyin arkadaşlar.

21 farklı ürün var. 30 ar taneden 630 eder. herbirini 10 lira bile desek.satış fiyatı 6300 lira eder.  maliyeti nedir bilemiyorum ama bu kadar çabuk tükeneceğini tahmin edemedikleri için hazirana kadar yarısma devam edecek  demişler. bu hızla dağıtırlarsa zaten batarlar hazirana kadar. o yüzden sallayacaklar. belki yeni hediyelerde puanlar çok uçuk olacak. belki bekletecekelr her gecen gün yarısmanın sonuna daha da yaklasacaklar.   (avon istedigi zaman sonlandırabilir diyor ama o maddeyi uygulayamaz iyice müşteri kaybederler)

onlara aylık 100,000 bile kaybetseler koymaz zaten onlar bunları düşünerek açmıştır bu kampanyayı yoksa ne diye açacaklarki ???
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2010, 14:23:32 Gönderen: mersin33 »

Çevrimdışı merzey

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #583 : 23 Şubat 2010, 14:20:55 »
sitede yeniyim o yüzden avonda çalıştıgımı düşünmeyin. bende ürün alamadım :(  ama 3 kuruşluk hediyelerde demeyin arkadaşlar.

21 farklı ürün var. 30 ar taneden 630 eder. herbirini 10 lira bile desek.satış fiyatı 6300 lira eder.  maliyeti nedir bilemiyorum ama bu kadar çabuk tükeneceğini tahmin edemedikleri için hazirana kadar yarısma devam edecek  demişler. bu hızla dağıtırlarsa zaten batarlar hazirana kadar. o yüzden sallayacaklar. belki yeni hediyelerde puanlar çok uçuk olacak. belki bekletecekelr her gecen gün yarısmanın sonuna daha da yaklasacaklar.   (avon istedigi zaman sonlandırabilir diyor ama o maddeyi uygulayamaz iyice müşteri kaybederler)

Avon gibi çok satış yapan bir firma batmaz merak etmeyin   .. .   bir firma nekadar  cömert olursa o kadar daha çok müşteri kazanır.yeni çıkan ürünleri tanıtma fırsatı bulur.müşterisi daha da artar.biz ne cömert kozmetik firmaları gördük.satışları da gayet iyi ne battılar ne zarar ettiler.??? Avon bunu bahane ederk haksızlık yapabilir.o zamanda yanlış yapmış olur …
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2010, 14:32:52 Gönderen: merzey »

Çevrimdışı volki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #584 : 23 Şubat 2010, 14:23:29 »
madem batmaz diosunuz. ona ragmen stokları yenilemiyorlar. o zaman bi maidle ben atayım bakayım cevap gelecek mi

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #585 : 23 Şubat 2010, 14:24:21 »
madem batmaz diosunuz. ona ragmen stokları yenilemiyorlar. o zaman bi maidle ben atayım bakayım cevap gelecek mi
evet herkese farklı cevap veriyolar bakalım sana ne diyecekler şuana kadar aynı soruyu sorup aynı cevap alan yok ;)

Çevrimdışı artun

• Usta Kampanyacı
  • Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kuralı koyar!
« Yanıtla #586 : 23 Şubat 2010, 14:27:19 »
cevap alabilmekte bir başarıdır bence... bende halen cevap yok :D oysaki çok kolay soruydu... tek cümle... Stoklar ne zaman yenilenir? :D

Çevrimdışı mersin33

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #587 : 23 Şubat 2010, 14:30:12 »
Hemen 3 kuruşluk etiketini yapıştırmak çok saçma. 3 kuruşluk dediğiniz ürünler hangi fiyatlara satılıyor biliyoruz.
?????????????????

Çevrimdışı artun

• Usta Kampanyacı
  • Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kuralı koyar!
« Yanıtla #588 : 23 Şubat 2010, 14:37:22 »
şu tek elle açılan ruj varmış o 13,60

oje 7,40

parfümler 30,00

en yüksek puanlı;
bayan parfümü 30,40
erkek parfümü 33,50

falan filan... katalog buldumda netten oradan gördüklerim bunlar...

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #589 : 23 Şubat 2010, 14:47:05 »
ya ne biçim şey anlamadım ben son yazılan mesajları okudunuzmu bilmem, insanlar gayet rahat stok yenilenmemesinden yada hediyelerin gelmemesinden dolayı, hatta bi tanesi  bedavaya oyun oynayıp hediye kazanıyosunuz daha ne istiyosunuz gibilerinden mesaj yazmış, altlardada yine aynı kişi sipariş verdim gelmedi diye yazmış,
bikere bu oyun bedavamı oynanıyor yani valla benim tt. netle anlaşmam yok her ay çatır çatır ödüyoruz faturayı..
hatta çoğu zaman kota aşımlı ödüyoruz şimdi bu bedava mı oluryor,
ki oyunlar daha çok kota dolduruyor bunu sizler benden daha iyi biliyosunuz...