Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 619402 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sco_

• Ziyaretçi
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #5090 : 13 Mart 2010, 21:47:03 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
fullspedd ne olaki. Erkekler için bişey koysunlar bugün 1 haftam dolmuştu kendim için bişey alayım benim başım kel mi :)

ama avon gözünü açtı 800.000 mücevher istiyor hazırlamaya başlasan iyi edersin..

arkadaşlar bu ürün bayanlar için değilmi Avon Care E Vitamini İçeren Pırıltılı Vücut Losyonu

birde 160.000 puana değermi bu ürün

pırıltılı vücut losyonu kullanan erkek varmı merak ettim doğrusu  :D :D :D :D

Var ama erkek değil  ;D

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5091 : 13 Mart 2010, 21:51:06 »
ama bayan parfümü hiç alamayıp fırsat ürününde koysun diye bekleyenler var,madem size fazla gelecek neden hala alıyosunuzki,birazda alamayanları düşünseniz,ben aldım benim için farketmez ama alamayan arkadaşlarımız var onlar için fırsat ürünü güzel bir bayan parfümü koyarlarsa daha iyi olur bence...

aynen katılıyorum arkadaşım.kullanmıcanız şeyi niye alıp başkalarına engel oluyosunuz ki??he derseniz ben kullanmıcam ama anneme, kardeşime , vs alıyorum o ayrı.ama özellikle sırf almak için almayın milletin hakkınıda yemeyin >:(
Şans gel bana gel bana gel bana...

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5092 : 13 Mart 2010, 21:52:45 »
parfüm alanlar alamayanlara destek çıkıyorlar zaten merak etmeyin  8)

osmaniyemin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5093 : 13 Mart 2010, 21:54:04 »
ama bayan parfümü hiç alamayıp fırsat ürününde koysun diye bekleyenler var,madem size fazla gelecek neden hala alıyosunuzki,birazda alamayanları düşünseniz,ben aldım benim için farketmez ama alamayan arkadaşlarımız var onlar için fırsat ürünü güzel bir bayan parfümü koyarlarsa daha iyi olur bence...

bide şu açıdan bakalım ben aldığım parfümleri hediye ediyorum yani yine bayanlar seviniyor bide pinti erkekler var onlar bence alamayanları düşünsün. ben oynayamayanları bile düşünmüş oluyorum. hoş oynayan arkadaşlardan kendileri adına ürün aldıklarım da var. icim rahat ::)

osmaniyemin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5094 : 13 Mart 2010, 21:54:53 »
fullspedd ne olaki. Erkekler için bişey koysunlar bugün 1 haftam dolmuştu kendim için bişey alayım benim başım kel mi :)

ama avon gözünü açtı 800.000 mücevher istiyor hazırlamaya başlasan iyi edersin..

arkadaşlar bu ürün bayanlar için değilmi Avon Care E Vitamini İçeren Pırıltılı Vücut Losyonu

birde 160.000 puana değermi bu ürün

pırıltılı vücut losyonu kullanan erkek varmı merak ettim doğrusu  :D :D :D :D

traş losyonu kullananlar var belki biraz fazla kaçırıp vücuda uygularlar.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5095 : 13 Mart 2010, 21:55:31 »
aynen katılıyorum arkadaşım.kullanmıcanız şeyi niye alıp başkalarına engel oluyosunuz ki??he derseniz ben kullanmıcam ama anneme, kardeşime , vs alıyorum o ayrı.ama özellikle sırf almak için almayın milletin hakkınıda yemeyin >:(

Daha garibini duymamıştım. Nasıl yani öylesine ürün alan mı varmış? Ayrıca şöylede olabilir hiç farketmez. İlk sayfadaki günlük çıkan parfümlerin tamamı erkekler için olsun haftanın üsününde de bayanlar için olan bi parfüm koysunlar. Sizde daha mutlu olun böylelikle.

Edit: Yanlış alıntı :)
« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 21:57:35 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı dilekaygun

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5096 : 13 Mart 2010, 22:00:40 »
ama oynayıp puanı birikip parfüm alamayan arkadaşlarımız var,sizin almanıza bişey demiyorum ama bari fırsat ürününü bu arkadaşlarımızın işine yarayacak şekilde koysunlarda onlarda faydalansın,zaten bu hafta erkek parfümüydü fırsat ürünü...

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #5097 : 13 Mart 2010, 22:01:39 »
Konuyu dağıtmış gibi olmayımda; Fırsat ürünü günü beLLi mi? değişken mi :-\ hiç rastlamadım şu fırsat ürününe..
Fırsat ürününü alıp pes etmeyi planlıyorum. ;D
« Son Düzenleme: 13 Mart 2010, 22:04:13 Gönderen: pLnLp »
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı dilekaygun

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5098 : 13 Mart 2010, 22:03:06 »
Konuyu dağıtmış gibi olmayımda; Fırsat ürünü günü beLLi mi? değişken mi :-\ hiç rastlamadım şu fırsat ürününe..
Fırsat ürününü alıp pes etmeyi planlıyorum. ;D

pelinim belli değil canım, geçen hafta perşembeydi,ondan önceki hafta salı, bu hafta hangi gün olur belli değil...

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Find Womans from your city for night
« Yanıtla #5099 : 13 Mart 2010, 22:03:22 »
ama oynayıp puanı birikip parfüm alamayan arkadaşlarımız var,sizin almanıza bişey demiyorum ama bari fırsat ürününü bu arkadaşlarımızın işine yarayacak şekilde koysunlarda onlarda faydalansın,zaten bu hafta erkek parfümüydü fırsat ürünü...
valla ben daha hiç parfüm alamadım.saniyesinde bitiyo..erkek parfümü de olsa benim için farketmez zaten ne kadın parf.ne erkek kazanamıyorum