Diğer > Görüş ve Öneriler

Makbul Kuruyemiş Hakkında

(1/1)

eyefive:
fındık ve fıstık siparişi vermeyi düşünüyorum.piyasanın 30-40 lira aşağısına geliyor kg fiyatı. ama bayat ve çürük ürün satıyorlar diye çok olumsuz yorum var. özellikle kalitesiz bozuk ürünleri toptan alıyorlar nu yüzden ucuz diye okudum ama tv de bu kadar reklamı dönen bir firma böyle yapmaz diyede inanasım gelmedi

makbul kuruyemiş firmasından hiç alışveriş yapan oldumu internet üzerinden yapacağım

anvil:
ilk kez ismini duyuyorum desem

deliefe06:
Ben biliyorum ama alışveriş etmedim.Ama leblebici zade hem ucuz hem de taze ürün ü var.Tavsiyem Tuğba kuruyemiş varmAma çok kazık

juzy:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinfındık ve fıstık siparişi vermeyi düşünüyorum.piyasanın 30-40 lira aşağısına geliyor kg fiyatı. ama bayat ve çürük ürün satıyorlar diye çok olumsuz yorum var. özellikle kalitesiz bozuk ürünleri toptan alıyorlar nu yüzden ucuz diye okudum ama tv de bu kadar reklamı dönen bir firma böyle yapmaz diyede inanasım gelmedi

makbul kuruyemiş firmasından hiç alışveriş yapan oldumu internet üzerinden yapacağım

--- Alıntı sonu ---

Sosyal medyada çok fazla etkinlik yapıyorlar bu vesile ile deneme şansım oldu , tüm ürünler yeni kavrulmuş gibi tazeydi . Sipariş olayı zaten başlı başına sıkıntı normalde bu tür alışverişleri direk mağazasından yaparım , arkadaşımız Tuğba Kuruyemiş önermiş , bu marka ile kötü bir deneyimim var vakti zamanında 1 torba kurtlu fıstık sattılar farkedene kadar bir kısmını yemiş bulunduk , götürüp sikayetimizi bildirdik . Yılın belli zamanlarında fıstıklar kurtlanır cevabı aldık mağaza müdüründen velhasıl o günden beri alışverişim olmadı. Kuruyemiş alışverişinide büyük arasta çarşı vs gibi yerlerden yapıyorum, sirkülasyon çok olunca bayat olma ihtimalide düşüyor bir nevi hem tadım şansıda oluyor , imkan varsa en güzeli böyle yoksa şansa artık ne çıkarsa

sahaneyedili:
alışveriş yapmadım, sikayetvar.com sitesinden okuyun, olumsuz yorum fazlayla satın almayın
insanlar mağduriyet yaşamış ki yazmışlar

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git