Diğer > Görüş ve Öneriler

Üye Alımlarında Aktivasyon Sorunu !

(1/3) > >>

devrim1986:
Eski üyeliklerine giremeyen arkadaşlar olduğunu biliyorum.Yeni şifre talep ettiklerinde ise şifre yenileme linki gelmiyormuş.Hadi onu geçtim , yeni üye olacaklara da aktivasyon maili  de gelmiyor.Gerekli teknik desteği sağlamanız rica olunur. :)

OTELCi:
Bu konu hakkında bi gelişme var mı? Hala sorun devam edyormu?
Bende ; forumda beğeni ve alıntı yapamıyorum....

devrim1986:
Devam ediyor maalesef.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBu konu hakkında bi gelişme var mı? Hala sorun devam edyormu?
Bende ; forumda beğeni ve alıntı yapamıyorum....

--- Alıntı sonu ---

sanko86:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin konu sizi ilgilendiriyor.

OTELCi:
Enerjiforum kapanınca 12 yıl felan önce bu siteye demir attık.iyi kötü ekmeğinide yedik; Cefasınıda çektik.Ama emin olun burayı yönetenler şurda emek verenlerden daha çok bu insanlar üzerinden bi kazanç sağlamışlardır. Kimsenin kazandığında gözümüz yok.Helali hoş olsun.Ben üye olduğumda 5000 kadar üyesi olan küçük bi forumdu.Bu forumu kar amacı gütmeden elbirliği ile büyüttük ve bu hale getirdik. Az önce baktım 61362 üyesi olmuş.Zaten son yıllarda 3-5 saygıdeger arkadaşın hatırına fırsat buldukça giriyorum.Eski admin yeni admine devretti.Yeni admin belki bi değişim yapar; belki bi hareket katar diyodum.Ama Gelen gideni aratıyor malesef.4-5 yıldır Bu sitenin tadı kaçtığını kabullenmek istememe rağmen. Artık pes ediyorum... Bu kadar ilgisizlik olmaz kardeşim.İnsanların emeğine az saygı gösterin.Adam burdan bi sıkıntısını yazmış.Ki yazandan çok eski ve deneyimli bir üye; Nerdeyse 1 ay olmuş yazalı; tenezzül edip cevap bile yazmamış.Bu kadar ilgisizsiniz madem kapatın gitsin şu işe yaramaz yeride barı Sık kullanılanlar menümüzü işgal etmesin.iyi niyetli ve paylaşımcı arkadaşlar kusuruma bakmasın ama Böyle site yönetmek olmuyor malesef. 

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git