Gönderen Konu: Fark-ı Titreşim  (Okunma sayısı 5674 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
Ynt: Fark-ı Titreşim
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2010, 19:45:24 »
bana sielanmucuk kazanmıştı hiç bişey de istemediler kimlik falan hemencecik de gelmişti
çok zaman oldu sanırım
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2010, 22:03:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
daha onun peşindemisin bırak oda eksik kalsın ya.

peşinde değilim onlar mail attılar dalga geçer gibi bende aradım fırçaladım.yoksa muhtaç değilim altı üstü ufacık zımbırtı.benim kızdığım hem kimlik gönderdim,hem bu kadar zaman bekledim kazanmayanlara bile gitti ürün,hemde uğraşmazken bana alay eder gibi saçma bir belgeyle cevap vermeleri >:( >:( buna tepkisizmi kalsaydım yani..
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı gamzemehmet

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 11 Mart 2010, 22:20:41 »
bana şimdi bir mail geldi arkadaşlar dağıtım firmasının gönderdiği bir belgenin fotosuda ekte.göya ben ürünü almışım ve imza bile atmışım.işin tuhafı benim alıcım olarak derin akduman diye biri gözüküyor.aradım ve fırçaladım dalga geçmek bu kadar olur diye >:( >:(

buna benzer bir olay geçen sene benimde başıma gelmişti.Araştırınca kargo firmasında çalışan kişinin benim adıma kargoyu teslim ettiğini gösterdiğini ve benim yerime imza attığı ortaya çıktı. Daha sonra kargo firması beni arayarak bir yanlışlık olduğunu ürünün unutulmuş ve arada kaldığına dair yalan söylediler. ve kargoma kavuştum.Yani böyle şeyler olabiliyor .Bazen kargoyu dağıtan kişi teslim etmiş gibi kendisi alabiliyor bende olduğu gibi iyi araştırmak lazım. Teslim alınan isimide kendileri uyduruyorlar.Sen bir dağıtıcı firmayı araştır derim.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 11 Mart 2010, 22:30:40 »
evet canım dağıtıcı firma ile irtibata geçicem.mailde sanki ben ürünü almışımda 2.yi talep ediyorum gibi birşey olmuş.belge falan sunuyorlar birde bana.ben istemiyorum dedim kadına zaten ama vermediğiniz ürünü aldınız der gibi bir mailde atmayın bari dedim.ha kargo elemanı yaptıysa bunu atılsın işinden bu durumda.yani gelen 3 kuruşluk ürün değil başka birşeyde olabilirdi.
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #14 : 11 Mart 2010, 22:34:03 »
katılıyorum gamze, elidor kampanyasında ben de kazanmıştım ama herkese gelirken benimki vede forumdan bir kaç arkadaşınkide gelmedi, sikayetvar.com da durumu bildirdim ama icraat yok, o gün bugündür unilever şirketine gıcığım arttı. muattab dahi olmuyorlar. yalandan oraya standart bir yazı koyuyorlar. tüm şikayetlere aynısını geçiyolar.  :-\
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 30 Mart 2010, 17:15:58 »
son gelişmeleri yazmamışım buraya.bikaç gün evvel beni aradılar dağıtım firmasından bir sonuç elde edemediklerini bana karşı mahcup olduklarını,ürünü kendileri alıp gönderceklerini söylediler.yeniden adres istediler.inanmasamda verdim bende.cumartesi gelmiş ben anca bugün kargodan alabildim :)gelmeyenler varsa bilmek ister belki ;)

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 31 Mart 2010, 00:27:18 »
Canım geçte olsa düzelttiler hatalarını sevindim güle güle kullansın eşin :)

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 31 Mart 2010, 08:11:35 »
Canım geçte olsa düzelttiler hatalarını sevindim güle güle kullansın eşin :)

evet canım saolasın tam pes etmişken geldiler :D