Gönderen Konu: Fark-ı Titreşim  (Okunma sayısı 5675 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Fark-ı Titreşim
« : 13 Şubat 2010, 14:53:20 »
Arkadaşlar kaç ay oldu kazanalı ve ilk kazananlardanım ama hala gelen giden yok.Defalarca aramama rağmen hep oyaladılar.Şimdi ben gibi olan bir sürü arkadaş var eminim burada ne yapalım dersiniz ??? Her sabah 11de bilgisayar başında bekledik hemen cevap verdik ve sonuç ilgisiz bir ajans ve kampanya >:( >:( şimdi yine aradım haftasonu diye kimse yoktu.Napalım fikir verin..
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2010, 22:18:07 Gönderen: masumkedi »
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Fark-i titresim rezaleti..
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2010, 15:04:54 »
evet beni de kandırdılar resmen üstelik kimlik fotokopimi de fakslamıştım.. benim kaybedeceğim bir şey yok  gerçi kaybeden kendileri olurlar

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2010, 15:06:49 »
bende kimlil faksladım aynen ve 2 kez mail geldi birinde evde yoktunuz diyorlar utanmadan birde yalana devam ediyorlar >:(
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı ulkunlu

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2010, 15:22:07 »
eşimin kazandığıda gelmedi.kaçkere mail gönderdik.kimliikde faxladık.telefonlada aradılar.ilgileneceğiz dediler ama sonuç yok.

Çevrimdışı ajanhakan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2010, 18:43:41 »
Banada gelmemişti ve telefon etmiştim. Dedim benden fax falan istenmedi. Kadında daha önceden çift kazanan ya da çift olduğunu düşündüğümüz insanlardan istiyoruz sadece demişti. Bu yüzden sizin fax göndermenize gerek yok dedi. Bu konuşmadan yaklaşık 3 hafta sonra falan geldi. Belki bu yüzden göndermemişlerdir.
Cesaret, Sadakat ve Onur

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2010, 18:48:25 »
aynı eve soyadına gitti diye biliyorum.hayır bana hep telefonda dağıtım yapan firmayı suçluyor o kız ama sanmıyorum kendileri beceremedi bu işi ya >:(

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
Ynt: Fark-ı Titreşim
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2010, 19:14:18 »
bana şimdi bir mail geldi arkadaşlar dağıtım firmasının gönderdiği bir belgenin fotosuda ekte.göya ben ürünü almışım ve imza bile atmışım.işin tuhafı benim alıcım olarak derin akduman diye biri gözüküyor.aradım ve fırçaladım dalga geçmek bu kadar olur diye >:( >:(

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2010, 19:18:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bana şimdi bir mail geldi arkadaşlar dağıtım firmasının gönderdiği bir belgenin fotosuda ekte.göya ben ürünü almışım ve imza bile atmışım.işin tuhafı benim alıcım olarak derin akduman diye biri gözüküyor.aradım ve fırçaladım dalga geçmek bu kadar olur diye >:( >:(
öyle bi tanıdığın falan yok dimi

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2010, 19:27:18 »
yok tanımam o kimse artık.ya bunlar ya dağıtan firma aldı yalan söylüyor yada kendileri bilmiyorum ama sinirim oynadı.sanki almışızda tekrar istiyoruz gibi belge sunuyolar >:( kardeşimde göya kendi almış görünüyor ama imza alakasız.tamamen düzmece

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2010, 19:39:51 »
daha onun peşindemisin bırak oda eksik kalsın ya.