Gönderen Konu: İÇ Bİ NESCAFÉ HEDİYELERİ YAKALA  (Okunma sayısı 8545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: İÇ Bİ NESCAFÉ HEDİYELERİ YAKALA
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2021, 11:34:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sil yeniden kur.

uygulama açılmıyor bende ,açıyorum uygulama kendi kendine kapanıyor ne yapmalıyım arkadaşlar

aaa devrim sen nerelerdesin ya ya da benim mi dikkatimi çekmiyor çok eski bir arkadaşımı görmüş gibi oldum  ;D

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #11 : 21 Eylül 2021, 11:50:39 »
biraz kendimi sessize aldım diyelim. merhaba. eski ortamı ,eski arkadaşlar kadar özlüyoruz. :D

sil yeniden kur.

uygulama açılmıyor bende ,açıyorum uygulama kendi kendine kapanıyor ne yapmalıyım arkadaşlar

aaa devrim sen nerelerdesin ya ya da benim mi dikkatimi çekmiyor çok eski bir arkadaşımı görmüş gibi oldum  ;D
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2021, 16:50:53 »
Tekli nescafe 50 puan
10lu paket 600 puan veriyor diyorsunuz yani

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 25 Eylül 2021, 21:59:24 »
Uygulama da 10 lu paketten çıkan şifreyi girdim 600 puan verdi ama çekilişe katılım sağladığıma dair bir şey yok

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2021, 22:33:13 »
Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 21.04.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-2644 sayılı izni ile 4 olarak dönem aşağıda belirtiği şekilde düzenlenmektedir.

4 aylık dönem;
1.Dönem: 20.09.2021-19.10.2021,
2.Dönem: 20.10.2021-19.11.2021,
3.Dönem: 20.11.2021-19.12.2021,
4.Dönem: 20.12.2021-19.01.2022,

Kampanya tarihleri arasında şifreli Nescafe 3ü1 Arada (Orijinal, Sütlü Köpüklü, Extra, Fındık, Karamel, Ice, Keyf-i Türk), Nescafe 2si1 Arada, Nescafe Latte, Nescafe Mocha, Nescafe White Choco Mocha, Nescafe Cappuccino ile 10’lu Nescafe 3ü1 Arada (Orijinal, Sütlü Köpüklü, Extra), 10’lu Nescafe 2si1 Arada Paket ile 15’li Nescafe 3ü1 Arada (Orijinal) ürünlerinin herhangi birinden satın alarak (10’lu paket ve 15’li paket ürünlerinde dış ambalaj içerisinde 1 adet şifre yer alacak olup bu şifre ürün bazında 10 veya 15’li paket içindeki ürün adedi kadar çekiliş hakkı kazandıracaktır) ürünlerinin ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 7574’e eksiksiz bir SMS gönderenler ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) adresindeki veya Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasındaki formu eksiksiz dolduranlar çekiliş hakkı kazanacaktır.
    Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
    Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
    Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
    Nescafé 3ü1 Arada NE’APP uygulamasından gönderilen şifre ile çekilişe katılımın tercih edilmemesi halinde daha sonra aynı şifre ile NE’APP üzerinden çekilişe katılım yapılamaz, ancak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya SMS yoluyla çekilişe katılım yapılabilir.
    Kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil, Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1 TL ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
    Çekilişte her dönem için 1 kişi BMW 118i Sport Line 2021 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış bedeli 419.800,00 TL), 50 kişi Apple iPhone 12 64 GB Cep Telefonu (tavsiye edilen perakende satış bedeli 10.999,00 TL) ve 50 kişi Apple Airpods ve şarj kutusu (tavsiye edilen perakende satış bedeli 1.599,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
    Çekilişler 4 aylık dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 27.10-29.11-28.12.2021 ve 28.01.2022 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
    Kazanan talihliler 4 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırayla 02.11-03.12.2021,04.01-04.02.2022 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
    Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé ve U2 sorumlu tutulamaz.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
    Her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-postasına, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
    İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Ürün ambalajının fotografı, fotokopisi vb. veya sadece şifrenin sunulması yeterli değildir.
    Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.
    Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Nestlé sorumlu değildir.
    Bu çekilişe; Nestlé ve grup şirketleri, U2, Sesli Harfler, Kaizen Tasarım ve Teknoloji A.Ş. ve Turatel Mobil Medya çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    Her dönem için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
    KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımcıların kişisel verileri Aydınlatma Metni ve Nestle’nin Kişisel Verileri Koruma Politikası , ilgili mevzuata uygun ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresi ile Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasındaki kapsamda kampanya süresince kaydedilecek ve ilgili iş ortakları ile paylaşılacaktır.
    Kampanyaya katılım sırasında lütfen KVKK Kapsamında bilginize sunduğumuz Aydınlatma Metnimizi okuyunuz.
    Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden, Nescafé 3ü1 Arada NE’APP mobil uygulamasından ve Nestlé Tüketici Danışma Hattı’ndan (08002110218) öğrenebilirsiniz.
    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 25 Eylül 2021, 23:37:49 »
Uygulama da 10 lu paketten çıkan şifreyi girdim 600 puan verdi ama çekilişe katılım sağladığıma dair bir şey yok
Bunu ben de merak ediyorum geçen senelerdeki gibi kaç çekiliş hakkımız olduğunu nereden görüntüleyeceğiz?

Çevrimdışı gürünlü

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #16 : 26 Eylül 2021, 10:38:59 »
telefonum android 5.1 uygulamayı açmıyor malesef.puan alamayacağım herhalde

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 27 Eylül 2021, 21:12:55 »
Bunu ben de merak ediyorum geçen senelerdeki gibi kaç çekiliş hakkımız olduğunu nereden görüntüleyeceğiz?
Müşteri hizmetlerini aradım uygulama da yapılacak güncelleme sonrasında çekiliş haklarınız gözükecek dendi yani uygulama da güncelleme gelmesini bekliyoruz

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 29 Eylül 2021, 09:21:49 »
Müşteri hizmetlerini aradım uygulama da yapılacak güncelleme sonrasında çekiliş haklarınız gözükecek dendi yani uygulama da güncelleme gelmesini bekliyoruz

Bu sorun çözüldü mü merak ediyorum birde bu ürünlerin kampanya için eski yeni ürün olup olmadığını nereden anlıyoruz bütün ürünler kabul ediliyor mu aceba?

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 29 Eylül 2021, 09:41:30 »

Bu sorun çözüldü mü merak ediyorum birde bu ürünlerin kampanya için eski yeni ürün olup olmadığını nereden anlıyoruz bütün ürünler kabul ediliyor mu aceba?
Hayır sorun çözülmedi. Kampanyalı ürün görseli var şifreli ürünlerde, BMW fotoğrafı falan var