Gönderen Konu: Kenton’la Kazan Kampanyası  (Okunma sayısı 7075 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Kenton’la Kazan Kampanyası
« Yanıtla #30 : 20 Ocak 2022, 18:41:49 »
Bizim memleketten 1 kişi kazanmış oda ben değilim tabiki.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 20 Ocak 2022, 19:37:11 »
katılım fazla sayılmaz aslında. çoğu kişi puding e yoğunlaşmıştır. kenton iyi marka ama çok uzun süre pek ortalıkta yoktu 3-5 senedir rekalm ambalaj yenilenmesiyle piyasaya döndü. ben carrefourdan aldım ürünü. şokta bimde a101 yoktu galiba
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 20 Ocak 2022, 20:04:29 »
bu zamanda, verdikleri ödüllerde çok iyi yalnız, Kenton'dan daha büyük markalar, yabancı markalar bile veremedi bunları, o mutfak robotlarıda pahallı baya, en pahallısı hatta piyasada

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #33 : 20 Ocak 2022, 22:19:03 »
Ben de son gün ürün bulup almıştım, birindeki şifrenin bir karakteri okunmuyordu. Aradığım gibi ilgilendiler, fotoğrafı attım hemen yeni şifre gönderdiler. Katılıma yetiştim. Çıkmadı ama firmayı süreçten dolayı takdir ettim.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #34 : 20 Ocak 2022, 22:20:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yine yok.kampanyacılık tarihimde 1 kere bile çekilişten böyle ödül kazanmışlığım yok  :D
Öyle deme ben de bir iki tutturdum,o da asla olmaz dediğimdi. Aşırı emek verdiğimde avcumu yaladım. Hele birinde uğraş didin bilgisayar gitti elimden. Nasip bazı şeyler yaw.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 20 Ocak 2022, 22:41:22 »
yine yok.kampanyacılık tarihimde 1 kere bile çekilişten böyle ödül kazanmışlığım yok  :D
Öyle deme ben de bir iki tutturdum,o da asla olmaz dediğimdi. Aşırı emek verdiğimde avcumu yaladım. Hele birinde uğraş didin bilgisayar gitti elimden. Nasip bazı şeyler yaw.

şikayetçi değilim zaten kısmet herşey.birikiyor birikmekte olan  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 20 Ocak 2022, 22:43:27 »
Ben de son gün ürün bulup almıştım, birindeki şifrenin bir karakteri okunmuyordu. Aradığım gibi ilgilendiler, fotoğrafı attım hemen yeni şifre gönderdiler. Katılıma yetiştim. Çıkmadı ama firmayı süreçten dolayı takdir ettim.

bu arada twitter dm yi 4 ay sonra gördüm.yayladaydım yaylada internet bağlatmıyorum  :) eskisi gibi twitter a girmiyon hep etiketliyom ses yok  :D

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #37 : 21 Ocak 2022, 05:50:41 »

bu arada twitter dm yi 4 ay sonra gördüm.yayladaydım yaylada internet bağlatmıyorum  :) eskisi gibi twitter a girmiyon hep etiketliyom ses yok  :D

Sorun yok, acil olsa mutlaka ulaşırım. Ben de çocuklardan dolayı her dakika müsait olamıyorum. Bazen mesajı görüp sonra cevaplarım deyip unuttuğum bile oluyor.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 21 Ocak 2022, 15:10:43 »
bmw ozan seferoğlu asil
seferoğulları kazanmış ama tellioğulları yok listede :)