Gönderen Konu: Çitliyo Mini Cooper Çekiliş Sonucu 1.Dönem  (Okunma sayısı 4175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Çitliyo Mini Cooper Çekiliş Sonucu 1.Dönem
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2021, 14:10:17 »
yani belki ayni sey degil ama yillar once ayni sey iki kere esimle bana oldu.

Birincisinde 25 ve katlari katilimla verilen hediyelerin birini 25. olarak ben, 75. olarak esim kazanmisti

ikincisinde de bir moda dergisinin cekilisinde odul olarak verilen iki bavuldan birini ben birini esim kazanmisti.

8 - 10 hesaptan katilip, verilen odullerden 3'unu 5'ini kazaninca Allah bereket versin oluyor ama baskasi kazaninca hile oluyor, anlamasi zor.

mesela ben bu tip durumda iki hediye kazanabilmek icin her zaman eldeki sifreleri kendi adima ve esimin adina esit yolluyorum. Cunku ihtimal isi bu' olmaz diye bir sey yok.

Ayrica seneler once Magnum un arabasini tek cubukla kazanan hanimefendiyi de unutmamak lazim.

Yani ne kadar katilirsaniz katilin aslinda 2 ihtimal var ya kazaniyorsunuz ya da kazanmiyorsunuz. (Yorumum kavga icermez sadece fikirlerimi soyluyorum, herkese hayirli kazanclar diliyorum.)

Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2021, 15:16:41 »
Küçük çekilişlerde olabilir ama büyük çekilişlerde şaibe ye açıktır, mesela ben Coco cola çekilsin de ilk aldığım kolaya hediye çıktı ama hsaribodan en az 20 tane katıldım çöp çıkmadı, hediye büyüdü mü şaibe

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 29 Eylül 2021, 09:04:33 »
2. Dönem de UYSAL ailesine mi çımış?  :-X

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 29 Eylül 2021, 09:20:28 »
Çok ulusal değil de, daha çok uysal bir çekiliş sonucu olmuş  :D
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #14 : 29 Eylül 2021, 09:52:47 »
Çok ulusal değil de, daha çok uysal bir çekiliş sonucu olmuş  :D

Aynen öyle inşallah bir açıklama yapılır.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı Eyyubi27

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #15 : 29 Eylül 2021, 10:23:40 »
Ben aradım genel merkezi Peyman in hiç ir sıkıntı yok noter huzurunda falan halka açık falan yapıldı dedi durdular

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 29 Eylül 2021, 11:04:03 »
yani belki ayni sey degil ama yillar once ayni sey iki kere esimle bana oldu.

Birincisinde 25 ve katlari katilimla verilen hediyelerin birini 25. olarak ben, 75. olarak esim kazanmisti

ikincisinde de bir moda dergisinin cekilisinde odul olarak verilen iki bavuldan birini ben birini esim kazanmisti.

8 - 10 hesaptan katilip, verilen odullerden 3'unu 5'ini kazaninca Allah bereket versin oluyor ama baskasi kazaninca hile oluyor, anlamasi zor.

mesela ben bu tip durumda iki hediye kazanabilmek icin her zaman eldeki sifreleri kendi adima ve esimin adina esit yolluyorum. Cunku ihtimal isi bu' olmaz diye bir sey yok.

Ayrica seneler once Magnum un arabasini tek cubukla kazanan hanimefendiyi de unutmamak lazim.

Yani ne kadar katilirsaniz katilin aslinda 2 ihtimal var ya kazaniyorsunuz ya da kazanmiyorsunuz. (Yorumum kavga icermez sadece fikirlerimi soyluyorum, herkese hayirli kazanclar diliyorum.)
Bahsettiğiniz moda dergisine 400 bin yada yarım milyon katılım oldu mu acaba? Söz konusu yarım milyona yakın katılım olan peymanla bahsettiğiniz çekilişleri kıyaslıyorsunuz ya, ne diyim 🤐🤐

Çevrimdışı üstad61

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 29 Eylül 2021, 11:25:28 »
Banada aynı soy isme çıkması manidar geldi. Ancak çok fazla çekilişe gidip seyrediyorum çekilişlerde genelde benzer toplar ele gelebiliyor. küre veya torbalardan numara çeken hostes veya kişiler her ne hikmetse karıştırıyor ama benzer numaraların cıkma olasığılı bayaa oluyor. mesela yüksek katılımlı çekilişlerde bile aynı isim veya aynı sıra numarasının çıktığını birçok kez şahit oldum. sonuçta şans faktörü, ancak katılım sayısını artırarak şansı çoğaltabilirsiniz.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #18 : 29 Eylül 2021, 15:12:11 »
Şans olurda.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 29 Eylül 2021, 23:09:16 »
bu kadar tesadüf olamaz :/