Gönderen Konu: Exxen, 100 Survivor Severi Survivor’a götürüyor.  (Okunma sayısı 4506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Exxen, 100 Survivor Severi Survivor’a götürüyor.
Çekilişle belirlenecek 50 şanslı Exxen üyesi, 1 yakını ile birlikte Dominik’e gitme şansına sahip oluyor. Bu muhteşem partiye katılmak, yarışmaları izlemek ve Survivor heyecanını Ada’da yaşamak için hemen üye ol, hemen başvur. 100 Survivor Severi Dominik’e götürecek özel uçak 23 Mart’ta kalkıyor.Üstelik pasaport yeterli, vize gerekmiyor.

Bu kampanya Exxen Dijital Yayıncılık A.Ş. adına MPİ’nin 26.02.2021 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1421 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 28/02/2021 saat:00.01 - 11/03/2021 saat:23.59’da tarihleri arasında, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz)internet sitesine e-posta ve şifre ile girişi yaptıktan sonra, kampanya katılım formuna; ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını girerek bilgilerini güncelleyen Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri ile yeni üyelik hizmeti aldıktan sonra kampanya katılım formuna ad-soyad, adres, e-mail ve iletişim numarasını giren Exxen RKLMVAR ve Exxen RKLMYOK aboneleri 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır) Talihliler 12.03.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 50 kişi 22.500,00 TL değerinde Survivor Dominik Seyahati (23.03.2021-26.03.2021 tarihleri arasında Viva Wyndham Dominicus Beach - All-Inclusive Resort otelde, çift kişilik odada 3 gece 4 gün(tam pansiyon) konaklama, gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ,havaalanı-otelhavaalanı transferi sağlanacaktır. Seyahat talihli dahil 2 kişilik olup, Seyahat, İstanbul Atatürk Havalimanında başlayıp İstanbul Atatürk Havalimanında bitecektir, İstanbul Atatürk Havalimanına kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 13.03.2021 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bir kişinin birden fazla abonelik hesabı olması halinde sadece ilk girmiş olduğu katılım hakkı geçerli sayılacak olup diğer üyelikleri üzerinden katılım hakkı kazanamayacaktır. Aynı iletişim numarası ve E-mail adresi ile farklı kişiler kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılımda ad, soyad, e-mail ve telefon no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımlarda sunulan tüm bilgilerin yeterliliği ve ispatı kullanıcın sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 11.03.2021(23:59) tarihi itibari ile aboneliklerinin sona erdirmiş katılımcılar, kampanya tarihleri arasında Exxen uygulamasına giriş yaparak güncelleme yapmış olsa dahi çekilişe dahil edilmeyecektir. Exxen Dijital Yayıncılık A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 09 Mart 2021, 07:52:08 Gönderen: admin »

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Ynt: Exxen, 100 Survivor Severi Survivor’a götürüyor.
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2021, 22:04:21 »
Pasaportum yok katılamıyorum bile :/ katılıp kazansam pasaport yetişir mi ki?

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2021, 22:52:14 »
Bir haftada çıkıyor galiba hocam ama tam bilemiyorum

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2021, 10:22:47 »

3 günde geliyor pasaport

2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2021, 20:34:33 »
Bu çekiliş olduğu zaman ben zaten Meksika'da olacağım, acaba bana çıksa İstanbul yerine oradan alırlar mı bileti? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2021, 16:34:36 »

3 günde geliyor pasaport

Ptt kargo keyfine göre değişiyor 3 günede gelir 13 günede yanıltıcı bilgi vermeyelim

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2021, 18:03:24 »
Bu çekiliş olduğu zaman ben zaten Meksika'da olacağım, acaba bana çıksa İstanbul yerine oradan alırlar mı bileti? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?
Acun muhtemelen istanbuldan özel uçak tutmuştur, ilginçtir katılım şartlarında Yolculuk İSTANBUL ATATÜRK Havalimanında başlar denmiş,  ya eski bilgi kopyala yapıştır  ya da özel uçak Atatürk hava limanından kalkacak.. hem noter işlemlerini Türkiyede çözmen gerekir
« Son Düzenleme: 08 Mart 2021, 18:04:55 Gönderen: simonbolivar »

Çevrimdışı siboş14

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2021, 20:21:50 »
Türk Telekom'dan kazanıp gitmiştim ben 2 sene kadar önce. Yolculuk Pegasus ile önce Madrid'e, oradan da Air Europa ile Dominiğe oluyordu çalışanlar vs. de aynı şekilde gidiyormuş klasik seferler. Bu yarışma özelinde de aynısının olacağını düşünüyorum. Pegasus + Air Europa :D Belki de Acun uçak tutmuştur bilemiyorum tabi  :o

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2021, 21:31:06 »

3 günde geliyor pasaport

Ptt kargo keyfine göre değişiyor 3 günede gelir 13 günede yanıltıcı bilgi vermeyelim

keyfine göre bir şey yok

en az 5 farklı kişiye başvuruda bulunduk en geç gelen 6 günde geldi
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2021, 09:14:47 »
Çekiliş saat 11:00 de gidecek olan var mı?