Gönderen Konu: Fizy Premium Abone Ol iPhone 12 Kazan  (Okunma sayısı 1230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Fizy Premium Abone Ol iPhone 12 Kazan
« : 17 Mart 2021, 08:15:13 »
Fizy Kampanyası, Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından düzenlenen kampanya MPİ’nin 10.03.2021 tarih ve 5825968-255.01.02-E.1690 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Fizy Çekilişinde Verilecek Ürünler
10 kişiye Apple iPhone 12-128 GB, kart ve hat hariç verilecektir.

Çekiliş Koşulları
Çekilişe Katılım Tarihleri
Kampanya 15 Mart 2021 – 15 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Çekilişe Katılım
Kampanyaya katılım ücretsizdir, kullanıcıların kampanyaya katılması için fizy uygulamasında bulunan kampanyaya katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılması ve ilgili bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurması gerekmektedir. Bilgilerde sonradan değişiklik yapılamaz. Yıllık Premium abonesi kampanyaya katılarak tek seferde 5 çekiliş hakkı, diğer premium abonelikler ise tek seferde 1 çekiliş hakkı kazanır. Kampanya tarihleri arasında aboneliklerini iptal eden kullanıcıların çekiliş hakkı iptal edilecektir.

Vergiler ve Yasal Yükümlülükler
18 yaşından küçükler, Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş Ne Zaman Gerçekleştirilecek?
Çekilişin Gerçekleştirilmesi
Çekiliş, 28.06.2021 tarihinde, saat 10:00’da; Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 SK. Rota Office No:3A D:16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.

Kazananların Duyurulması
Çekiliş sonuçları 30.06.2021 tarihli Takvim Gazetesi
Ödül Başvuru – Bilgilendirme
Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İkramiye kazanan asil talihlilerin 15.07.2021 ve yedek talihlilerin 30.07.2021 tarihine kadar başvurmayan talihlilere ikramiyeleri teslim edilemez.