Gönderen Konu: Qumpara Gillette çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 9430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Qumpara Gillette çekiliş sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2021, 16:43:18 »
Bende Beşiktaş çekilişinden M beden Beşiktaş forması var GS formasıyla takas etmek isteyen olur mu acaba.

Çevrimdışı hayta44

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #11 : 03 Nisan 2021, 08:41:46 »
sanırım çekilişte sorun var. formaların ne zaman gönderileceğini sordum cevap olarak şikayetler var o yüzden gönderimleri durdurduk mpi den haber bekliyoruz dediler. çekiliş tekrarı falan olursa hakkımızı kaybetmiş mi olacağız.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Nisan 2021, 08:52:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sanırım çekilişte sorun var. formaların ne zaman gönderileceğini sordum cevap olarak şikayetler var o yüzden gönderimleri durdurduk mpi den haber bekliyoruz dediler. çekiliş tekrarı falan olursa hakkımızı kaybetmiş mi olacağız.
Hayır kaybetmezsiniz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 03 Nisan 2021, 15:24:13 »
Gillette yılan hikayesine döndü kamera kayıtlarına bakacaksın çoklu alımların gerçekten almismi alan kişi bu kadar basit ozelikkle coklu fiş girenlerin

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2021, 16:11:19 »
Dilekçe yazıp da cevap gelen oldu mu acaba?Niye bu kadar uzun sürdü ?Sonucu ne olur fikri olan var mı?

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 03 Nisan 2021, 16:29:07 »
İşin içinde pahalı hediyeler olduğu için ben ört bas edileceğini düşünüyorum

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 05 Nisan 2021, 08:40:56 »
Bende yedekten forma kazandım belgeleri gönderdim bir ay oldu sordum gelen cevap "Ürünlerin satın alımı yapılıyor gönderim başladığında tarafınıza bilgi verilecektir

Saygılarımla
" yazmışlar

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 05 Nisan 2021, 09:05:29 »
Banada mesaj geldi oumparadan gilletteden mail yazdım ve aramıştım usulsüzlük olduğu söylentileri var diye Aslının araştırılması diye ilgili saat ve dakika kamera kayıtları ile incelenerek ve ilgili marketin stok kartları incelenmesi diye bilgi istemistim cevap gelmiş ilgili incelemeler devam etmektedir diye ne kadar çok şikayet olursa o kadar iyi olur arkadaşlar  inşallah ortaya çıkar usuzlsuz alan varsa tabi yoksa helal hoş olsun bir kişi istediği kadar alabilir sıkıntı yok

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 05 Nisan 2021, 10:08:02 »
namıgecen adanalı bravo marketten 23bin gatilim olmuş yanisi katilim yuzde 70i bu adamlar. market kasası giren miktarlar hepsi bagılmış. dakipsizlik vermisler usulsuzluk yok demisler arabayı da veriyorlar sen neden bahsediyorsun ali gardaş. zaten cekilise 30 bin gatilim oldu olmadı. adamlar buyuk vurgun yapip 500bin lira parayi personelleri ile akladılar isin içinde market sahibide var gi personelini savunmuş. gazanan iki kisiye arabaları verecekler. ben cekilis icin aldıgım gilet leri sadıp bundan sonra marketimde ulker bıcakları satacagım bu siyonistler buyuk oyun dondurdu
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2021, 10:10:25 Gönderen: ziyaretçi14 »

ziyaretçi14

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 05 Nisan 2021, 10:26:50 »
aha bunuda genc arkadasa soyledim ben bilmiyorum nasıl yükleniyor buyur cevap yazısı zaten milli piyangoyada sikayet yazısı yazdırdık direk bu isin en depesi piyango idaresi