Gönderen Konu: Vakıfbank Çekilişi (5 Mart)  (Okunma sayısı 1505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Vakıfbank Çekilişi (5 Mart)
« : 12 Ocak 2021, 12:16:25 »
5 adet Apple iPhone 12 128 GB
15 adet Apple iPad Wİ-Fİ Uzay Grisi-MYLD2TU/A
25 adet Apple Watch Series 6

Kampanya Detayları:
Kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.01.2021 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6 sayı numaralı yazısı ile verilen izin kapsamında düzenlenecektir.
Kampanya 5 Ocak 2021 saat 00:01’de başlayıp, 5 Mart 2021 saat 23:59’da sona erecektir.
Türkiye genelindeki VakıfBank müşterileri, VakıfBank ATM cihazlarında QR kod sistemi vasıtası ile tutardan bağımsız olacak şekilde; para çekme veya para yatırma işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1’er adet çekiliş hakkı; ek olarak QR kod uyumlu POS’lar üzerinden VakıfBank Mobil Bankacılık kullanarak QR ile kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirmesi durumunda 1 adet çekiliş hakkı, her işlem için günde en fazla 1’er adet çekiliş hakkı verilecek olup günde toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Aynı zamanda VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulamasını (İOS ve Android) ilk kez mobil bankacılık müşterisi olacak şekilde (yeni) indirip aktive olması durumunda da (yeni VakıfBank Mobil Müşterisi olması durumunda) kampanya dönemi içerisinde 1 kereye mahsus olmak üzere, yapılacak QR işlemlerinden bağımsız olacak şekilde, bir müşteri ek olarak 5 çekiliş hakkı sahibi olabilecektir.
Çekiliş 26.03.2021 tarihinde ve saat 10:00’da Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlük Ödeme Sistemleri Bankacılığı Pazarlama Başkanlığı Kart Pazarlama Müdürlüğü Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/B Kat:12 Ümraniye/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları 02.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları 02.04.2021 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfasında da ilan edilecektir.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş sonucunda, 5 adet Apple iPhone 12 128 GB (Fiyatı: 11.500 TL), 15 adet Apple iPad Wİ-Fİ Uzay Grisi-MYLD2TU/A (Fiyatı: 4.000 TL) ve 25 adet Apple Watch Series 6 (Fiyatı: 3.800 TL) ödül olarak verilecektir.
Müşteri No., Ad, Soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya yalnızca bireysel segmentteki VakıfBank müşterileri için geçerlidir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2021, 18:54:47 Gönderen: admin »

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Vakıfbank Çekilişi
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 14:52:32 »
Kampanya şartlarını defalarca okudum ama bir türlü emin olamadım.
Toplamda 1 kişi 5 çekiliş hakkı kazanabiliyor sanırım.
Ben 5 farklı günde atm'den para yatırıp/çekerek deneyeceğim şansımı.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Ynt: Vakıfbank Çekilişi
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2021, 18:10:51 »
Para yatırma ve çekme işlemlerinden 1’er, pos cihazından ödemelerde 1, olmak üzere ,günde 3 çekiliş hakkı kazanılıyor. Bir de ilk kez uygulama indirenler için bir kereye mahsus 5 çekiliş hakkı verilecek diye anlıyorum ben. Yani her gün 3 çekiliş hakkı kazanılıyor.