Gönderen Konu: Eti Karam-Ahenk Mini Cooper Çekilişi  (Okunma sayısı 9401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Eti Karam-Ahenk Mini Cooper Çekilişi
« : 29 Aralık 2020, 02:13:50 »
Bugün ürün üzerindeki ambalajda gördüm Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde çok yakında diye resimde koymuşlar.
Eti Karam Gurme ve Eti Ahenk Gurme ürünlerinde kampanya görseli bulunan ambalaj içerisindeki şifre ile 01 Ocak / 31 Mart arası katılım sağlanacak.
Çekiliş koşulları henüz eklenmemiş ve bende mobilden resim ekleyemedim bilginiz olsun diye paylaştım.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Eti Karam-Ahenk Mini Cooper Çekilişi
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2020, 15:00:45 »
Doritos'un Yanar Donar kampanyası gibi yapmışlar.  2021 de daha çok bu tarz kampanyalar görürüz umarım  :D

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2020, 23:56:41 »
Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 20.10.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.8184 sayılı izni ile 01.01.2021(Saat:00.01)-31.03.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr veya Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünlerinden satın alanlar, ürün ambalajı içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girdiklerinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünü içerisindeki şifreyi gönderenler kırmızı Mini Cooper çekilişine, Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünü içerisindeki şifreyi gönderenler siyah (kaplamalı) Mini Cooper çekilişine katılacaklardır.
Katılımlarda aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Her çekiliş için katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Her çekiliş için katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürün şifresini gönderenler arasından yapılacak çekilişte; 1 kişiye Kırmızı Mini Cooper 5 Kapı Classic 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen piyasa değeri: 338.188,00 TL), Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürün şifresini göndereler arasından yapılacak çekilişte; 1 kişiye Siyah (Kaplama) Mini Cooper 5 Kapı Classic 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen piyasa değeri: 338.188,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
Çekilişler; 15.04.2021 tarihinde kırmızı Mini Cooper ikramiyesi için saat 10.00’da, siyah Mini Cooper ikramiyesi için saat 10.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Çekilişlerin sonuçları 20.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Her çekiliş için katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler; 05.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler 20.05.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Her çekiliş için ikramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı aslının ibrazı zorunludur.
Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanyaya katılım için İnternet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Promosyon kurallarının tamamını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adreslerinden ve ETİ Danışma Hattı 0800 211 03 84 öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2021, 04:45:10 »
İlk katılımımı bu saat itibariyle yaptım. Nasip kısmet bakalım çok zor ihtimal ama sonuçta birine çıkacak neden biz olmayalım

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2021, 12:57:21 »
Tek hediyeli çekilişlere tek katılım yapıyorum, çıkarsa çıkar. Haribo’ya da son günlere doğru tek katılım yaptım. Buna da öyle yaparım. Eti’nin 2 kampanyası da saçma olmuş.

Çevrimdışı vidya

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2021, 14:00:14 »
1,25 ti 2 tl olmuş, birkaç yere baktım bulamadım, kampanyasızları yığmışlardı.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2021, 14:25:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
1,25 ti 2 tl olmuş, birkaç yere baktım bulamadım, kampanyasızları yığmışlardı.

Neler olmadı ki o olmasın. Geçen sene 1,50 TL den aldığım gofret 2,75 TL. Ee haliyle ETİ arabanın parasını da oradan çıkaracak. :D Şok Ve Migrosların hepsine gelmiş oralara bakın. Küçük marketlere 1,95 TL den gelmiş ama hem Karam hem de Ahenk arabasız.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2021, 14:30:51 »
çok akıllıca ve güzel kampanya. 2 araba 2 ürün güzel. her ay farklı araba farklı hediye tarzı olanlarıda ben sevmiyorum. çekiliş bir kere yapılsın hepsi birden verilsin.

her ay yeni ürün almakla uğraşmayalım. böyle olunca ya unutuluyor,ya geç kalınıyor süre var diye,yada kampanya karıştırılıyor  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı vidya

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2021, 14:40:38 »
arabayı kazansamda vergisini ödeyemem artık satarım bayiye el sürmeden  :(

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2021, 14:55:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arabayı kazansamda vergisini ödeyemem artık satarım bayiye el sürmeden  :(

eğer galerici bayii veya araba alım satımı yapan tanıdık biri yoksa, 338 bin küsürden tahminen eline 250 bin temiz para geçer belki daha az  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM