Gönderen Konu: Hepsiburada Lipton Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 2443 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unique

• Ziyaretçi
Hepsiburada Lipton Çekiliş Sonuçları
« : 09 Aralık 2020, 08:23:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Ynt: Hepsiburada Lipton Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2021, 13:46:04 »
çekiliş haklarını öğrenen oldu mu liste her zaman ki gibi eksik benim çekiliş haklarım eksik çıktı hatta  başka bir arkadaşın hiç katılım yapmadığı belirtildi bu yüzden itiraz dilekçelerimizi gönderdik çekiliş tekrarı için sistemde aldığın belli ürünü nasıl bir sistem ile liste oluşturuyorlar anlayamadım her çekilişte sorun hep bizi mi buluyor acaba yada üstüne düştüğüm için mi buluyorum bunları anlayamadım.

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2021, 14:07:17 »
Aslında sizi bulmuyor bende öle neye itiraz etsem eksik çıkıyor özellikle sıra numarası vermeyen çekilişler ben artık neye basvuruosam katılım sayımı istiom özellikle migrostan

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2021, 14:50:03 »
çekiliş haklarını öğrenen oldu mu liste her zaman ki gibi eksik benim çekiliş haklarım eksik çıktı hatta  başka bir arkadaşın hiç katılım yapmadığı belirtildi bu yüzden itiraz dilekçelerimizi gönderdik çekiliş tekrarı için sistemde aldığın belli ürünü nasıl bir sistem ile liste oluşturuyorlar anlayamadım her çekilişte sorun hep bizi mi buluyor acaba yada üstüne düştüğüm için mi buluyorum bunları anlayamadım.
Çekiliş hakkınızı nereye sordunuz çekilişi yapan şirketi hepsiburadaya mı ben de yapayım.

Çevrimdışı adanalı

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2021, 16:36:54 »
first sakıza da o kadar yazdım ama saklıyorlar bilgi vermiyorlar. Perde arkasında kirli oyun dönüyor garanti. tekrarlarlarsa milyonluk zarar olacağından saklayacaklar hatalarını. herhalde 15 kere yazmışımdır bu zamana kadar.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2021, 17:45:16 »
Milli piyango ya dilekçe yazın  Migros Fırs falım  yeniden çekiliş yapacak

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2021, 20:56:02 »
Migros first Falım 15 TL'lik çekilişi ise o çekiliş tekrarlanacak bana MPİ cevap yazmış hata var listede tekrarlanacak diye