Gönderen Konu: Metro Market 30.Yıl Kampanyası - 1 Bmw 3.20 , 70 iPhone11, 70 55 inc Tv  (Okunma sayısı 4354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ÇEKİLİŞ KAMPANYASI YASAL BİLGİLENDİRME METNİ
Bu kampanya Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizm. Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango
İdaresi’nin 17.11.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.8854 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından
düzenlenmektedir.
Bu kampanyada; 19.11.2020 SAAT: 10:00 – 06.01.2021 SAAT: 22:00 Kampanya tarihleri arasında
Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizm. Tic. Ltd. Şti tarafından gerçekleştirilecek olan; Türkiye
genelindeki tüm Metro Grosmarket mağazalarından tek seferde KDV hariç 300 TL ve katları
tutarında (her 300 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan (karkas et, alkol, tütün ve tütün mamulleri
dahil değildir) Metro Grosmarket kart sahibi müşteriler bir kereye mahsus olmak üzere
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresine giriş yaparak açılan kampanya katılım formuna
fatura üzerinde yer alan 8 haneli Metro Grosmarket müşteri numarası (ve kayıtlı olmayan müşterilerin
fatura numarasını) girmesi halinde ekrandan seçeceği cep telefonuna gönderilecek doğrulama kodunu
girenler kampanyaya katılacaktır. Çekiliş 13.01.2021 tarihinde saat 11:00’ da Mucize Tanıtım ve
Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul
adresinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda;

1 kişiye 642.148,92 TL değerinde BMW 320İ First Edition
Sport Line 2020 model otomobil,

70 kişiye 7.999,00 TL değerinde Iphone 11 64 GB ”Hat ve Kart
Hariçtir.”;

70 kişiye 5.499,00 TL değerinde LG 55UN71006LB 55" 140 Ekran 4K UHD Smart TV ikramiyesi
verilecektir.

Kazanan talihliler 15.01.2021 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. 30.01.2021
tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.02.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri
teslim edilmez. Kampanya Metro Grosmarket kart sahibi müşterilere yöneliktir. Mevcutta Metro
Grosmarket kart sahipliği yok ise, Metro Grosmarket mağazalarından ve
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ücretsiz olarak Metro Grosmarket kart temini yapılabilir.
(ad, soyad, e-mail adresi, telefon bilgileri ile) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresine giriş
yaparak kampanya kaydı yaptırmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Önemle belirtmek
gerekir ki, ticari ünvan ile yapılmış olan kayıtlarda başvuru ticari ünvan sahibi firma adına yapılabilecek
olup, ödül de söz konusu firma yetkilisi tarafından alınabilecektir. Firma yetkilisi, ilgili firmaya ait imza
sirkülerine göre yetkili çalışan veya resmi olarak yetkilendirilmiş kişi anlamındadır. Ayrıca, ticari ünvan
ile kaydolmuş müşteriler bu müşteri numaralarını kullanarak bireysel alışveriş yapacaklarını kasalarda
belirtmiş olsalar dahi çekiliş hakkı ticari ünvan sahibi firma tarafından kazanılacaktır. Dolayısıyla,
çekilişe bireysel olarak katılmak isteyen müşterilerin bireysel müşteri numaraları ile kayıt yaptırmaları
gerekmektedir. Metro Grosmarket kart üyelik bilgilerinin güncelliğinin, doğruluğunun ve yeterliliğinin
ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad-soyad/unvan, 8 haneli Metro Grosmarket müşteri no
bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Metro Grosmarket kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Karkas et, alkol, tütün ve tütün mamulleri kampanyaya dahil değildir. Bir kişi birden fazla ikramiye
kazanamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise
gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. 18 yaşın altında olanlar, Metro Grosmarket Bakırköy
Alışveriş Hizm. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları
kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu
olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV vergileri dışındaki vergiler, diğer yasal
yükümlülükler ve masraflar talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul
etmiş sayılacaktır.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2020, 22:29:37 Gönderen: SaidOzck »

Çevrimdışı vidya

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kdv hariç hesaplamayı nasıl yapıcağız ki herhalde 400 tl lik alışverişe denk gelir. ::)

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Başvurduk bakalım 2 çekiliş hakkım var tahmini kaç katılım olur buna arkadaşlar 20000 i bulurmu

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
100 bin

Çevrimdışı sevda yağmuru

• Acemi Kampanyacı
  • **
450 bin

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Bence o kadar olmaz ya en fazla 30 veya 40 bin gibi bekliom en fazla

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Sonuçlara ulaşan varmı arkadaşlar

Çevrimiçi enavci

• Usta Kampanyacı
Mucize Tanıtım evime yakın çekilişi izlemeye gittim
379 binden fazla katılım olmuş
Yedekleri beklemedim
Asil 151 kişinin neredeyse 100ü firmalar
Açıklanan isimleri kaydetmedim
Bireysel katılımla kazanmak zor görünüyor, kısmet

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Buda çöp desene bizde çıkar die alışveriş yapioz millet kampanyacı olmuş birde otomatik çekilişe kaynıyordu seni fişi tekrar işlemen lazimdi

Çevrimiçi enavci

• Usta Kampanyacı
Ben Metro’ya her gittiğimde kasiyerler uyarıyordu, “çekilişe katılmak için kaydınızı yapın” diye.
Bazı firmalar defalarca çıktı, mükerrer olduğu için tekrar çekildi, artık ne kadar çok katılım yaptılarsa.
Bizler de denizde minim damlacıklar şeklinde katılıp çıkmasını bekliyoruz 😂