Gönderen Konu: 20 TL'lik Lipton alışverişinde 1.000 TL'YE VARAN HEDİYE KUPONU KAZANMA FIRSATI  (Okunma sayısı 3741 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unique

• Ziyaretçi
KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 28.10.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.8403 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 30.10.2020 (00.01)-18.11.2020 (23.59) tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Lipton demlik poşet, Lipton bardak poşet ve Lipton bitki çayı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 20.-TL ve katları tutarında (alışveriş sonrası kesilen fatura üzerindeki -KDV dahil hediye çeki hariç- her 20.-TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara, fatura bilgileri (fatura no, fatura tarihi, ad-soyad, telefon, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyaya sadece Hepsiburada isimli satıcıdan yapılan alışverişler dahildir. Kampanyaya sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üyesi müşteriler katılabilir Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş; 03.12.2020 tarihinde, saat 10:30’da Umut Çekiliş ve Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti.; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14 D.29 Şişli-İstanbul adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekilişte, 20 kişiye; 1.000 TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki, 20 kişiye; 500.-TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki ve 20 kişiye 20 kişiye; 250.-TL değerinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hediye çeki ikramiyesi verilecektir. (Hediye çekleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde 28.02.2021 tarihine kadar ve chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, TL Kartı ve TL yükleme ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye Çeki bölünemez/birleştirilemez. Kargo bedeli ödemesinde kullanılamaz.) Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş sonuçları 09.12.2020 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Adres bilgi bulunan asıl ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asıl talihlilerin 24.12.2020 ve yedek talihlilerin 08.01.2021 tarihine kadar kimlik, ikramiye kazanılan fatura ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine başvurmaları gereklidir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişe ait faturalar, müşteriye ürünlerle birlikte 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan fatura teslimi zorunludur. Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. 18 yaşından küçükler, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş ve Umut Çekiliş ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için “Unilever Tüketici Hattı 444 25 19” veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı selman305

• Yeni Kampanyacı
  • *
hepsiburda'nın sitesinde verilen kampanyaya ait bölümden 3 adet dökme çay aldım. kampanya görselinde yok ama inşallah çekilişe dahildir.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Lipton demlik poşet, Lipton bardak poşet ve Lipton bitki çayı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 20.-TL ve katları tutarında

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
Sepette tek lipton olma zorunluluğu yok di mi
20 TL'lik liptonun yanına farklı ürünlerde sipariş versem sorun olmaz di mi?
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı selman305

• Yeni Kampanyacı
  • *
Lipton demlik poşet, Lipton bardak poşet ve Lipton bitki çayı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde Hepsiburada isimli satıcıdan, -KDV dahil hediye çeki hariç- 20.-TL ve katları tutarında
FAKAT HEPSİ BURADA KAMPANYA BÖLÜMÜNDEN GÖTÜREN LİNKE TIKLAYINCA 1KG LİK DÖKME ÇAY BUNA DAHİL DİYE DÜŞÜNÜYORUM, ÇÜNKÜ O DA ÇIKIYOR VE DİĞER DÖKME ÇAYLAR BU LİNKTE ÇIKMIYOR. VE 3 TANE 104 TL YE ALDIM

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Aşırı indirim vardı.Katılım uçacak zaten.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
hepsiburda'nın sitesinde verilen kampanyaya ait bölümden 3 adet dökme çay aldım. kampanya görselinde yok ama inşallah çekilişe dahildir.

sadece bu link üzerindeki ürünler çekilişe dahil

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Siparişimin bir kısmı geldi, içinde fatura yok ancak sistemden indirikebiken bir efatura var. Kazanırsam o faturayı mı kullanacağım yoksa müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor hepsiburadadan pek alışveriş yapmıyorum, bilemedim
:)

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Siparişimin bir kısmı geldi, içinde fatura yok ancak sistemden indirikebiken bir efatura var. Kazanırsam o faturayı mı kullanacağım yoksa müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor hepsiburadadan pek alışveriş yapmıyorum, bilemedim

mail ile gelen fatura ile başvuru yapabilirsiniz