Gönderen Konu: Sütaş Qumpara Çekilişi  (Okunma sayısı 1312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi gulem61

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 560
Sütaş Qumpara Çekilişi
« : 24 Ağustos 2020, 04:24:12 »
45 kişiye Vestel Şölen T3500 DGT Inox Tost Makinesi
45 kişiye Vestel Ziyafet E3000 Ekmek Kızartma Makinesi
145 kişiye Vestel Tarçın BR 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Bu kampanya Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. tarafından MPİ’nin 17.07.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.5585 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
24.08.2020(saat:09.00)-04.10.2020(saat:22.00) tarihleri arasında aşağıdaki listede yer alan marketlerden** Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.’ye ait Sütaş markalı Peynir, Süt, Tereyağı, Ayran, Kefir, Yoğurt, Krema, Kaymak ve Sütaş Tatlım, Hüptrik, Minimix, Büyümix ürünlerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra “SÜTAŞ ÇEKİLİŞİ” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura üzerindeki her 30 TL’lik Sütaş markalı Peynir, Süt, Tereyağı, Ayran, Kefir, Yoğurt, Krema, Kaymak ve Sütaş Tatlım, Hüptrik, Minimix, Büyümix ürünü için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya bitiş tarihi 04.10.2020 saat 22.00 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 05.10.2020 saat 23:59’dur. Katılımlarda fiş/fatura no-fiş/fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura görseli kabul edilecektir.
Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 45 kişi Vestel Şölen T3500 DGT Inox Tost Makinesi (birim değeri: 699,00 TL), 45 kişi Vestel Ziyafet E3000 Ekmek Kızartma Makinesi (birim değeri: 229,00 TL), 145 kişi Vestel Tarçın BR 4 Bıçaklı Doğrayıcı (birim değeri: 179,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 15.10.2020 tarihinde saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 21.10.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 05.11.2020 yedek talihliler 20.11.2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Sütaş Süt Ürünleri A.Ş., ilgili market sahipleri ve çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Tüm katılımlarda fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebi ile birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir. Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
** Bursa illindeki Akuğur Marketler (Fen Uğursan Gıda), Ankara-Konya illerindeki Akyurt Marketler (Akyurt Gıda), İstanbul ilindeki Altunlar Market (Altunlar Gıda), İstanbul ilindeki Biçen Marketler (Biçen Mağazacılık),  Ankara-Eskişehir illerindeki Çağdaş Marketler (Yeni Çağdaş), İstanbul-Kocaeli illerindeki Çağrı Marketler (Çağrı Gıda), Bursa ilindeki Furpa Marketler (Furpa Gıda), Adana-Mersin illerindeki Groseri Marketler (Groseri Gıda), İstanbul-Kocaeli illerindeki Hakmar Marketler (Hakmar Gıda), İstanbul-Kocaeli illerindeki Mopaş Marketler (Mopaş Gıda), Bursa-Edirne-İstanbul-Kırklareli-Tekirdağ illerindeki Onur Marketler (Özen Alışveriş), İstanbul-Tekirdağ illerindeki Onur Hipermarketler (Onur Perakende), Eskişehir ilindeki Özbesin Marketler (Özbesin Gıda), İstanbul-Kastamonu illerindeki Özkuruşlar Marketler (Özkuruşlar Gıda), İstanbul ilindeki Rammar Marketler (Şafak Gıda), Bursa ilindeki Seyhanlar Marketler (Turgut Seyhan Gıda), Eskişehir ilindeki Simge Market (As Simge Market),  İstanbul ilindeki Snowy Marketleri (Ulu Kardeşler Gıda), Kütahya ilindeki Sultan Marketler (Sultan Gıda), Aksaray-Amasya-Ankara-Çankırı-Çorum-Düzce-Kırşehir-Kocaeli-Sivas-Sakarya-Tokat-Yozgat illerindeki Yunus Marketler (Yunus Market İşletmeleri)
ÇEKİLİŞ - SÜTAŞ
Asil talihliler 05.11.2020 yedek talihliler 20.11.2020 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Sütaş Süt Ürünleri A.Ş., ilgili market sahipleri ve çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÇevrimdışı J3askan

 • Forum Moderatörü
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4765
Ynt: Sütaş Qumpara Çekilişi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2020, 11:17:17 »
ödüller güzelmiş ama buralarda o marketler yok

Çevrimdışı öncevatan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2289
 • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: Sütaş Qumpara Çekilişi
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2020, 17:25:23 »
Bu gün çekilmiş sonucu bilen var mı