Gönderen Konu: Qumpara - 40 TL'lik Gillette Alışverişinize 3 Mini Cooper (01.02.2021)  (Okunma sayısı 10972 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
Milli piyangodan cevap gelmis sikayetler yersiz adanadaki marketcide bersonelini savunmus mpi acanslar hepsi birlik olmus ne diyelim dört deker uzernde rasd gidsinler .
marketimde artik ulkerin giletlerini satacagim.gapitalizm le gilette firmasi zincir market olan musterisinden yana tavir aldi.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2021, 16:08:46 Gönderen: ziyaretçi14 »

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
Forma kazanıp eline ulaşan oldu mu?

Çevrimdışı üstad61

• Yeni Kampanyacı
  • *
daha beklemedeyiz

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Bu Çekiliş iptali tekrarı kesin rafa mı kalktı arkadaşlar 

Çevrimdışı zensea

• Acemi Kampanyacı
  • **
ben yaklaşık 5 gün önce quamparayı arayıp sordum ne oldu bu kampanyanın sonucu diye telefona çıkan arkadaş haberi olmadığını söyleyince ben de biraz tersledim hatta nasıl haberiniz yok yalan söylemeyin tarzında ben size geri dönücem dedi ve 1 gün sonra aradı hala incelemede olduğunu ve hediyeler daha teslim edilmediğini. bencede tekrar edilir bu kampanya

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
hakaret yok, yorum yok yazıyoruz burdan galdırıyorlar

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Kampanya ile ilgili şikayet olduğu için hukuki süreç devam ediyor bu nedenle de  Milli Piyango İdaresi tarafından hediye gönderimleri durduruldu. Süreç tamamlanınca tarafınıza bilgi verilecek ve gönderiminiz gerçekleşecektir

Saygılarımla

En son bana atılan eposta

Çevrimdışı zxc

• Deneyimli Kampanyacı
Tekrarlanırsa bana çıkmasın lütfen fişi atmıştım açıklanınca :D

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
ya gardas ben üc gere yazdım sildiler, herhalde bu gazananlar sikayet ediyor

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
Bu çekilişe dahil olan yüzlerce market var. ama gel gör ki tek bir markette tüm katılımların 3te 2si katılım yapılmış. birde kalkmışlar şaibe yoktur diyorlar. İnanmadık ama elimizdende birşey gelmiyor.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Hukuki süreç dediği için demek ki adli bir durum var bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı unique

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanya ile ilgili şikayet olduğu için hukuki süreç devam ediyor bu nedenle de  Milli Piyango İdaresi tarafından hediye gönderimleri durduruldu. Süreç tamamlanınca tarafınıza bilgi verilecek ve gönderiminiz gerçekleşecektir

Saygılarımla

En son bana atılan eposta

Yeni mi geldi bu yanıt?

Çevrimdışı yalkun79

• Yeni Kampanyacı
  • *
Arkadaşlar
Ben Yalkun Uygur. Mini Cooper arabayı asıl talihli olarak kazananlardan biriyim. 69,90 tl’lik 2 bıçaklı Gillette ürünü alarak tek katılımlık hakkıyla çekilişe katıldım ve asıl talihli olarak kazanmış gözüküyorum. Önceden söyleyim her hangi torpilim yok, zengin de değilim, kirada oturuyorum, market çalışanı değilim hatta markette çalışan arkadaşlarım da yok. Yıllarca farklı çekilişlere de katıyorum (nescafe-bmw, magnum-porsche vs) ve ilk defa bir hediye kazandım. Yılda bir kere Gillette bıçakları alıyorum (zaten ucuz değil onlar) onu da çekilişe gönderip dürüst ve adil bir şekilde kazandım ve kimsenin de hakkını yemedim. Ama diğerleri bilemiyorum.
Çekiliş yapalı tam 2 ay oldu ama hala ikramiye dağıtımına başlanmadı çünkü gelen şikayetlerden dolayı MPI soruşturma başlamış ve halen devam ediyor.
Gördüm ki burada da marketçi olup katılanlar var. Ben de nasıl 1 tek katılımlık hakkıyla kazanabilmişim şaşırıyorum, kısmet demek. Gerçi hala arabayı alamadım ve alabilecekmiyim muamma.
MPI tüm çekilişi iptal edip tekrar yapsa o zaman benim hakkım ne olacak? benim hakkım yenmiş olmuyor mu?

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar
Ben Yalkun Uygur. Mini Cooper arabayı asıl talihli olarak kazananlardan biriyim. 69,90 tl’lik 2 bıçaklı Gillette ürünü alarak tek katılımlık hakkıyla çekilişe katıldım ve asıl talihli olarak kazanmış gözüküyorum. Önceden söyleyim her hangi torpilim yok, zengin de değilim, kirada oturuyorum, market çalışanı değilim hatta markette çalışan arkadaşlarım da yok. Yıllarca farklı çekilişlere de katıyorum (nescafe-bmw, magnum-porsche vs) ve ilk defa bir hediye kazandım. Yılda bir kere Gillette bıçakları alıyorum (zaten ucuz değil onlar) onu da çekilişe gönderip dürüst ve adil bir şekilde kazandım ve kimsenin de hakkını yemedim. Ama diğerleri bilemiyorum.
Çekiliş yapalı tam 2 ay oldu ama hala ikramiye dağıtımına başlanmadı çünkü gelen şikayetlerden dolayı MPI soruşturma başlamış ve halen devam ediyor.
Gördüm ki burada da marketçi olup katılanlar var. Ben de nasıl 1 tek katılımlık hakkıyla kazanabilmişim şaşırıyorum, kısmet demek. Gerçi hala arabayı alamadım ve alabilecekmiyim muamma.
MPI tüm çekilişi iptal edip tekrar yapsa o zaman benim hakkım ne olacak? benim hakkım yenmiş olmuyor mu?
Siz hakkınızı alırsınız eğer şikayet konusunda değilseniz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...