Gönderen Konu: Qumpara - 40 TL'lik Gillette Alışverişinize 3 Mini Cooper (01.02.2021)  (Okunma sayısı 10969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SaidOzck

• Acemi Kampanyacı
  • **
Bu kampanyanın ilk ayında Carrefoursa'ya gittiğimde 5'li Permatik Gilletteler 6.95 TL den satılıyordu. Ortalarına gelindi 12.95 TL oldu, son güncel fiyatı 14.90 TL gördüm. Bazı marketler indirim adı altında 9.90 TL den verdi. Diğerlerine fazla bakmadım açıkcası.

Çevrimiçi unique

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu kampanyanın ilk ayında Carrefoursa'ya gittiğimde 5'li Permatik Gilletteler 6.95 TL den satılıyordu. Ortalarına gelindi 12.95 TL oldu, son güncel fiyatı 14.90 TL gördüm. Bazı marketler indirim adı altında 9.90 TL den verdi. Diğerlerine fazla bakmadım açıkcası.

şuan 10'lu permatik 25.90 civarında marketlerde...

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
dünya herkesin cebine karşılıksız bara koymus haliyle simdi o kagitlar gidiyor celik gumus demir altin alıyorlar. su an emtiya olarak adam celik fonu demir fonu alırsa jilet de bağalaniyor, yani adam cakal elin ingilizi elin almanı maden fiyatini yukseltiyor, sonra sen de poşet naylon alacaksın jilet alacaksın sut peynir alacaksın bunlar fiyatini sisirdi diye cok oduyorsun. simdi adamin biri geliyo sabah bana mardabal oguyor diyorgi borsa cok degerlendi. sen gidib de bes yuz bin adamin cebine gid is kur , ev al deyib bara goyuyorsun eeeeee adam gidiyo onla borsaya giriyo. ben on senedir borsayi takib ediyorum ıste o adamlar piyasanın ıcıne ederler. onlar bara kazansin diye sen de gilet e iki misli uc misli odersin
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2021, 07:20:03 Gönderen: ziyaretçi14 »

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Zam geldi de peki bu kadar katılım nasıl oluyor Doğru fiyatlar artı demek ki millette para var  Bir haftada 10.000 kişi nasıl katıl dı

Çevrimdışı focaserkan

• Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Zam geldi de peki bu kadar katılım nasıl oluyor Doğru fiyatlar artı demek ki millette para var  Bir haftada 10.000 kişi nasıl katıl dı

market sahipleri eşe dosta fiş basıyordur bir sürü yerel market var onlar bulmuştur çaresini ama inşallah listeler incelenir.

Çevrimiçi unique

• Deneyimli Kampanyacı

market sahipleri eşe dosta fiş basıyordur bir sürü yerel market var onlar bulmuştur çaresini ama inşallah listeler incelenir.

Birkaç toptancı giriyor olabilir bu çekilişe.. Ucuz fiyattan ürün toplayıp satıyor olmalılar. Bireysel olarak yüklü miktarda girilecek bir ürün değil zaten..

Çevrimdışı focaserkan

• Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
20398 şuanki katılım

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Bana dün 19400 civarı bir numara verdi günlük 1000 kişi son hafta 2000 kişiyi bulur 30000 35000 civarı kapatır

Çevrimdışı pmk

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ya bu tür aslı astarı olmayan yorumlar/şikayetler yüzünden firmalar kampanya yapmaktan usanır duruma geldi!     
Sadece Bir Örnek; Cola artık çekiliş kampanyası yapmıyor.   
  Eliniz de hiç bir kanıt olmadan sağa/sola saçma sapan iftiralar atıp, duruyorsunuz. Allah aşkına böyle bir kampanya ya 3-5bin katılım olacağınımı hayal ediyordunuz ?
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2021, 11:26:57 Gönderen: pmk »

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
millet polizmi gidipde market market bakkal bakkal kanıt toplasın. gidip satıcısına bakarsanız toptancıdan ucuza satan oldumu stoklarsınız ben bakkalım permatik gözü kapalı 200 dane satarım kanalını bulan durmasın alsın herşeye daha buyuk zamlar gelecek. suan stok yapan bara kazanır

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
aslında katılmak istiyorum ama 60 liraya yakın para vermem gerekiyor. çünkü işime yarayan tek şey gillette plus 2 kullan at bıçak. pakedi 19.95 carrefourda. 10 kuruş yüzünden 3 paket almak zorundayım.

diğer bir seçenekte 2 paket 55 liraya denk geliyor. 1 yıllık traş bıcağı belki daha fazla süre çekiliş için almak bilemiyorum  :D

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Çok az katılım şu anki.Yükselmesi felan bunlar çok geç kalmış artışlar.Her yerde reklamı var sonuçta.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı pmk

• Acemi Kampanyacı
  • **
millet polizmi gidipde market market bakkal bakkal kanıt toplasın. gidip satıcısına bakarsanız toptancıdan ucuza satan oldumu stoklarsınız ben bakkalım permatik gözü kapalı 200 dane satarım kanalını bulan durmasın alsın herşeye daha buyuk zamlar gelecek. suan stok yapan bara kazanır
Fake hesap gibi ne anlatıyon ?  ne anlatmaya çalışıyorsun anlamış değiliz ?

Çevrimdışı ziyaretçi14

• Yeni Kampanyacı
  • *
ezberlemizziniz feyk tırol sonra niye yazmuyorzunuz diyorlar ne yapak buraya yazacagiz diye gidip belediyemi basvuralım 25yillik bakkalım elhandülüllah

Çevrimdışı pmk

• Acemi Kampanyacı
  • **
ezberlemizziniz feyk tırol sonra niye yazmuyorzunuz diyorlar ne yapak buraya yazacagiz diye gidip belediyemi basvuralım 25yillik bakkalım elhandülüllah

Hadi bırak bu fake/trol ayaklarını, "Ziyaretçi" gibi takip etmen daha isabetli olurdu. ;)