Gönderen Konu: Nestle Çekilişi  (Okunma sayısı 3012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Nestle Çekilişi
« : 12 Ekim 2020, 19:05:19 »
500 kişiye 200,00 TL değerinde Hepsiburada Hediye Çeki

Bu kampanya Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından MPİ’nin 02.10.2020 tarihli ve 40453693- 255.01.02-E.7742 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 06.10.2020 (saat 00:01)- 22.12.2020 (saat 23:59) tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesindeki Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait markalarla ilgili hizmet ve tanıtımları izledikten sonra, ilgili alandaki katılım formunu ad, soyad, adres, telefon, e-posta, bilgileriyle doldurup gönderdiklerinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımlarda ad- soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 500 kişi 200,00 TL değerinde Hepsiburada Hediye Çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çekleri, 30.09.2021 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılacak sadece Nestle SMA Optipro 3 alışverişlerinde geçerli olacaktır. Nakde çevrilemez, talihli dışında kullanılamaz. Her çek tek sefer kullanılabilir ve başka kampanyalar ile birleştirilemez. Çekiliş 05.01.2021 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu- İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 11.01.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 26.01.2021, yedek talihliler 10.02.2021 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Katılımcıların kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da kapsamda kampanya süresince kaydedilecek ve ilgili iş ortakları ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılarak katılımcılar kişisel verilerinin işlenmesini kabul etmelidirler. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı selman305

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Nestle Çekilişi
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2020, 21:04:23 »
BEN GİRDİM ÜYE OLDUM AMA ÇEKİLİŞE KATILIM SAYFASINI BULAMADIM

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2020, 22:01:43 »
E postaya  mesaj geliyor çekilişe katıldığı dahil

Çevrimdışı selman305

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2020, 10:37:09 »
TAMAM, SADECE ÜYE OLMAK YETERLİ OLUYOR GALİBA . BANA DA MAİL GELMİŞ KATIŞMAYA HAK KAZANDIĞIMA DAİR

Çevrimdışı adanalı

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2020, 05:18:16 »
çekle sadece mama alınabiliniyor. çöpmüş

Çevrimdışı pesimist

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2020, 18:21:11 »
telefon numarama sürekli yanlış diyor bir türlü kayıt olamıyorum
shopier.com/Yumakyumakorguler