Gönderen Konu: İstegelsin 20TL indirim + 20TL Chip para (30 Eylül)  (Okunma sayısı 438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9648
    • Her Gün Kampanya
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (artık internet sitesi üzerinden de sipariş verilebiliyor)

Kampanya kapsamında 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında istegelsin uygulamasından yapılacak 180 TL ve üzeri ilk alışverişte 20 TL anında indirim ve 20 TL chip-para sunulacaktır.

·       20 TL indirim tutarı alışveriş sırasında sepet tutarına anında yansıtılacağı için, 20 TL chip-para 160 TL ve üzeri alışverişte sunuluyor olacaktır.

·       Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank'O Card Axess dahil değildir.

·       Kampanyaya Sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.

·       Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

·       Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

·       Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 20 TL indirim ve en fazla 20 TL chip-para kazanabilir.

·       Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

·       İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

·       Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·       Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

·       Kampanya İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bodrum’da geçerlidir.

·   Akbank T.A.Ş. ve istegelsin kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin