Gönderen Konu: Yemeksepeti Bana bi kampanya  (Okunma sayısı 2026 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TWETTY

• Usta Kampanyacı
Yemeksepeti Bana bi kampanya
« : 13 Eylül 2020, 23:51:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bir kedi gördüm sanki. :)

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Yemeksepeti Bana bi kampanya
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2020, 01:03:02 »
Katılım sayısı çok olur mu sizce ? Keşke Cornettoları buradan alsaymışım son 2 hafta kaldı diye gidip marketten almıştım. ::)

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2020, 01:47:56 »
Kampanyalı ürün gelmeyedebilir

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2020, 06:10:56 »

20 TL ve üzeri Algida alışverişine iPhone 11 Pro Max 256 GB kazanma şansı yakala!

* Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.08.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.6707 sayılı izni ile 01.09.2020(saat:00.01)-14.09.2020(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
* Katılımcılar, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Trabzon illerinde hizmet veren Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’ye (“Yemeksepeti”) ait Yemeksepeti BanaBi siparişlerinde kampanya tarihleri arasında Yemeksepeti uygulamasını IOS veya Android telefonlarına indirip ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle uygulamaya üye olduktan sonra Banabi butonuna basıp Banabi üzerinden veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesine ad-soyad-adres-telefon bilgilerini girip üye olduktan sonra Banabi sayfasını seçip Banabi üzerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları tutarında Algida markalı ürünlerden satın alıp (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) online ödeme yaparak çekilişe katılabilecektir.
* Ad-soyad-cep telefonu bilgilerinden herhangi biri eksik olması veya yukarıda belirtilen meblağ şartının sağlanamaması halinde kullanıcıya çekiliş hakkı tanınmayacaktır.
* Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
* Katılımda sunulan tüm bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
* Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Yemeksepeti sorumlu tutulamaz.
* Çekiliş sonucunda 2 kişi Apple iPhone Pro Max 256 GB Cep Telefonu (birim değeri: 14.499,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
* Çekiliş 09.10.2020 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ‘nin (“U2 Tanıtım”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 15.10.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever ve Yemeksepeti sorumlu tutulamaz.
* Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 30.10.2020; yedek talihliler ise, en geç 14.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
* Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
* Kampanya ve ikramiyenin katılımcılara iletilmesi kapsamındaki tüm sorumluluk Unilever ve U2 Tanıtım’a ait olup Yemeksepeti’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu çekilişe Unilever, Yemeksepeti ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
* Kampanyaya ilişkin idari anlamda her türlü izin ve talepler ve kullanıcılar nezdinde Tüketiciyi Koruma Kanunu, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik, iletişim bilgilerinin kullanıcı kabulü ile iletilmesinden sonra bu bilgileri yalnızca amacı doğrultusunda kullanmak ve de Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve benzeri mevzuattan kaynaklı diğer yükümlülüklere uymak Unilever sorumluluğunda olup, Yemeksepeti’nin kampanya kapsamında herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır.
* Algida Kampanyadan yararlanılması sırasında kullanıcıya ait iletişim bilgilerinin (ad-soyad-eposta) işlenmesi çekilişin sonucunun bildirilebilmesi için zorunludur. Bu kapsamda ilgili veriler Unilever, Yemeksepeti, U2 Tanıtım tarafından kampanyada sunulan faydanın sağlanması amacı ile işlenecektir.
* Apple, Iphone logo ve görsellerinin tüm hakları Apple Inc.’e aittir.
* Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
* Görseller temsilidir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2020, 06:12:40 »
Ben de cornetto ile katılmayı düşündüm ama fiyatlar marketten daha pahalı.
Cornetto classics markette 3.50TL hatta istegelsin'de 5 al 4 öde kampanyası vardı.
Banabi'de 3.80TL

İstegelsin Cornetto kampanyası;
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2020, 06:15:27 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı simon

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2020, 12:58:04 »
Galiba sistemlerinde bir hata var, siparişi verdikten sonra kampanya seç kısmında bu çekilişin bilgileri çıkıyor ama seçim yapmıyor, sipariş verdim  sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm acaba otomatik olarak mı dahil ediliyor diye, sistemden baktı 15 TL üzeri Algida siparişine getirme ücreti olmayan kampanyayı seçmişsiniz dedi, özellikle bu çekiliş için 20 TL üzerinde siparişti benimki, hem telefon uygulamasından hemde internet sitesi üzerinden denedim çekilişe katıldığıma dair bir bilgi çıkmıyor kampanya seçiminde.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2020, 14:50:40 »
ben de verdim sipariş
dediğiniz gibi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kampanya seçme kısmı yoktu
getir uygulaması bu konuda daha iyi
özellikle sepete başka ürün eklemedim, başka kampanya seçmedim,
ilk üye olanlara ücretsiz teslimat varmış
umarım dahil olmuşuzdur çekilişe

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Eylül 2020, 15:00:11 »
Seçtirmiyorsa uçar gider.Getirde bile diğer indirimleri alamadığımız halde 8-10 Bin oluyor bunda direk katılımsa çok zor zaten.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 14 Eylül 2020, 15:25:33 »
Seçtirmiyorsa uçar gider.Getirde bile diğer indirimleri alamadığımız halde 8-10 Bin oluyor bunda direk katılımsa çok zor zaten.
o zaman tek tesellim market ile aynı fiyata şifreli cornetto gelmesi  ;D