Gönderen Konu: Çilek Odası (20 Eylül)  (Okunma sayısı 1022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9830
    • Her Gün Kampanya
Çilek Odası (20 Eylül)
« : 11 Eylül 2020, 10:37:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu sene okul heyecanını Çilek Odası’nda yaşayan 2 kişiye 1000’er TL değerinde hediye çeki!

Çilek Odanda okul günü fotoğrafını çek, @cilekodasi hesabımızı etiketle, #okulumcilekodamda hashtagi ile paylaş, kazanma şansını yakala.

Yarışma: 8-20 Eylül tarihleri arasında devam edecektir.
21 Eylül tarihinde yarışma sonucu instagram hesabımız üzerinden duyurulacaktır.
Yarışmanın tüm detaylarını ve kurallarını …. linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yarışma Kuralları
1. Bu yarışma 08.09.2020 - 20.09.2020 tarihleri arasında Çilek Mobilya A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Yarışma 5-18 yaş tüm çocuklarının katılımına açıktır.

3. Katılımcılar yarışmaya sadece Çilek Odasında çekilmiş fotoğraflar ile katılabilirler.

4. Her katılımcı tek bir fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.

5. En geç 20 Eylül 2020 saat 23.59’a kadar paylaşılan fotoğraflar dikkate alınacaktır.

6. Kazananlar 21 Eylül 2020 tarihinde Çilek Mobilya web sitesi ve sosyal medya kanalları üzerinden duyurulacaktır.

7. Çilek Mobilya, kanuni temsilcinin katılımcıyı temsil hakkı olduğuna dair beyanını doğru kabul eder, Çilek Mobilya’nın bu hususta bir sorumluluğu yoktur.

8. Katılımcılar; yarışma teması (Okulum Çilek Odasında) çerçevesinde çektikleri fotoğraf ile yarışmaya katılabileceklerdir.

9. Çilek Mobilya, katılımcılar ve kanuni temsilcileri tarafından, gönüllü olarak sunulan kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, “Veri sorumlusu” sıfatıyla işleyebilecek olup, Çilek Mobilya tarafından hizmet alınan yurt içindeki ve yurt dışındaki ilgili kişilere hukuki düzenlemelere uygun şekilde yapılacak aktarımlar dışında, sair üçüncü kişilere kullandırmaz. Çilek Mobilya bu bilgileri; yarışma sonuçları hakkında bildirimde bulunmak, ödülleri teslim etmek, basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, yarışma ile ilgili etkinlik düzenlemek, yarışma ve etkinlik ile ilgili fotoğraf ve video kayıtlarını internet sitesi, sosyal medya hesapları, şirket yayınlarında kullanmak, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, ilerleyen dönemlerde yarışmayı daha da etkin kılmak adına ve katılımcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) ve genel olarak katılımcılar hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, katılımcı profilini belirlemek ve benzeri amaçlar için, yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır. Katılımcılar ve kanuni temsilcileri, kişisel veri sahibi olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 11. maddesinin yürürlük tarihi itibariyle, kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren hallerin ortadan kalkması veya kanun hükümleri kapsamında kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, düzeltme, silinme, yok edilme işlemlerinin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle haklarında aleyhlerine çıkan sonuca itiraz etme, Kişisel Verilerin Kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması halinde zararın giderilmesini talep etme hakkında sahiptir. Çilek Mobilya’nın halihazırda KVKK kapsamında uygun şekilde sahip olduğu kişisel verilerle ilgili hakları saklıdır.

10. Katılımcılar; yarışmaya etiketleyerek gönderdikleri fotoğrafın kendileri tarafından oluşturulduğunu ve yarışma sonrasında fotoğrafların Çilek Mobilya tarafından gerçekleştirilen tüm iletişim çalışmalarında kullanılmasına izin verdiğini beyan etmiş sayılır.

11. Yarışma sonunda toplanan fotoğraflar; tasarım profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek, jüri tarafından en çok beğeni alan iki eser dereceye alınacaktır.

12. Toplamda 2 katılımcıya derece ödülü verilecektir.

13. Dereceye ve özel seçkiye giren katılımcılara, doğrudan bilgilendirme yapılacaktır.

14. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

15. Yarışma ödülü yalnıza Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

17. Yarışma sonucunda kazanan katılımcılar, isimlerinin Çilek Mobilya’nın tüm iletişim kanalları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

18. Katılımcıların yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Çilek Mobilya tarafından yapılacaktır. Çilek Mobilya bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

19. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin