Gönderen Konu: Hametol 20TL Para İadesi (31 Aralık)  (Okunma sayısı 365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9765
    • Her Gün Kampanya
Hametol 20TL Para İadesi (31 Aralık)
« : 11 Kasım 2020, 13:27:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Türkiye genelinde Kampanya uygulayıcısı olan tüm Eczanelerden, Kampanya tarihleri olan 06 Kasım 2020 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri tutarda Hametol ürünlerinden birini satın alan, Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (“Websitesi”) adresinde yer alan iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılımında bulunmaları halinde, Hametol ile 20 TL (KDV dahil net) Para İadesi Kampanyası’ndan (Kısaca “Kampanya” olarak bahsedilecektir) faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve tüketiciler Kampanya’ya katılmadan evvel bu Kampanya Katılım Koşulları ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metni’ni eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler.

Tüketiciler, Kampanya’ya katılım başvurusunda bulunmaları ile birlikte aşağıdaki Kampanya Katılım Koşullarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, işbu Kampanya Katılım Koşulları maddelerinin herhangi birine veya sürelerine uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmeleri durumunda yapılan başvuruları geçersiz sayılır ve bu halde Kampanya’dan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.

1)    Bu kampanya 06 Kasım 2020 ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki Kampanya uygulayıcısı olan tüm Eczanelerden tek seferde 50 TL ve üzeri tutarda Kampanya’ya dahil Hametol ürünlerinden satın alan Tüketiciler, işbu Kampanya Katılım Koşulları’na uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile 20 TL (KDV dahil net) Hametolle Kazan Kampanyasın’dan faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

2)    Tüketicilerin, satın aldıkları Kampanya kapsamındaki 50 TL ve üzerinde tutardaki Hametol ürünlerine ilişkin satış fişlerin düzenlendiği tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde (fiş tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile)  Kampanya web sitesi’ne giriş yaparak, aktif olarak kullandıkları cep telefon numaralarını kullanarak başvuru formuna ulaşmaları, kendilerinden istenilen bilgileri eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurmaları, “Kampanya Katılım Koşulları”, “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Kapsamında Aydınlatma Metni” ve “Onay Metni”ni okumaları ve fişlerinin, eczane tarafından verilen fiş ile satın alınan ürünlerin yan yana aynı fotoğrafta olmak suretiyle, fotoğrafını sisteme yükleyerek online olarak Kampanya katılım başvurusunda bulunmaları gerekir.

3)    Tüketicilerin Kampanya’dan faydalanmak için satın aldıkları 50 TL ve üzeri tutardaki Hametol ürünlerine ilişkin satış fişlerinin düzenlendiği tarihten itibaren 30  (otuz) gün içerisinde fiş/fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) Kampanya başvurusunda bulunmaları gerekmekte olup, bu sürenin sona ermesinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve tüketiciler Kampanya’dan faydalanamayacaklardır.

4)    Tüketicilerin Kampanya’dan faydalanabilmeleri için, Kampanya’ya söz konusu olan ürün/ürünleri satın almış, Kampanya katılım başvurusunda bulunan katılımcı ile promosyon ödemesinin gerçekleştirileceği banka hesap bilgilerinin ait olduğu kişinin aynı kişi olması gerekir. Kısacası, Kampanya katılım başvurusunda bulunan Tüketiciler, sadece kendi adlarına ait olan şahsi banka hesabının bilgilerini vererek Kampanya’dan faydalanabilirler. Aksi halde tüketiciler Kampanya’dan faydalanamazlar ve bu yönde yapmış oldukları Kampanya katılım başvuruları da, ilave hak verilmeksizin geçersiz sayılır.

5)    Tüketicilerin online olarak yapmış oldukları başvurular sonucunda, başvurularının Kampanya düzenleyicisi olan BA Life’a ulaştığına dair bir bilgilendirme SMS’i tüketicilere BA Life tarafından iletilecektir.

6)    Tüketicilerin online olarak yapmış oldukları başvurular, Kampanya düzenleyicisi olan BA Life’a ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içerisinde değerlendirmeye alınacak olup, katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurularının geçerli olup olmadığına ilişkin bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

a.   Geçerli olan Kampanya katılım başvuruları çerçevesinde katılımcılara başvuruların geçerli olduğu ve kendilerine geçerli olduğuna dair yapılan SMS bilgilendirmesini takip eden ilk Perşembe günü kendilerine 20 TL (KDV dahil) para iadesinin başvuru formunda belirtmiş oldukları hesap numaralarına gerçekleşeceğinin iletilir.

b.  Geçersiz olan Kampanya katılım başvuruları çerçevesinde SMS içeriğinde başvurunun geçersiz olduğu ve geçersizlik sebebi belirtilecek olup, BA Life ile telefon yolu ile irtibata geçilerek detaylı bilgi elde edinilebilecektir.

·       Online olarak tamamlanabilecek olan başvuru esnasında alışveriş fişlerinin, eczane tarafından verilen fiş ile satın alınan ürünlerin yan yana aynı fotoğrafta olmak suretiyle, fotoğrafı yerine farklı bir fotoğraf veya görsel yüklenmiş olması veya alışveriş fişlerinin eczane tarafından verilen fiş ile satın alınan ürünlerin yan yana fotoğrafı çekilerek sisteme yüklenmemiş olması durumunda başvurular geçersiz sayılacaktır.

·       Ürün alışveriş fiş tarihi itibariyle 30 (otuz) günlük süre içerisinde gerçekleşmeyen başvurular geçersiz sayılacaktır.

·       Ürün alışveriş fiş tarihi itibariyle 30 (otuz) gün içerisinde ürün iadesi yapılması durumunda başvurular geçersiz sayılacaktır.

·       Ürün alışveriş fiş üzerinde belirtilmiş ve satın alınmış olan ürünler kampanyaya dahilindeki ürünlerden biri olmaması, fiş üzerindeki ürün alışverişlerine ilişkin tutar 50 TL ve üzerinde olmaması veya fiş bir Eczaneden satış kanalına ait olmaması durumunda başvurular geçersiz sayılacaktır.

7)    Başvuruları geçerli olan katılımcıların, başvurularının geçerli başvuru olarak değerlendirilme ve bilgilendirme günü’nü takip eden ilk Perşembe günü başvuru formunda belirtmiş oldukları şahsi banka hesaplarına eft veya havale yoluyla para iadesi kapsamında hak kazanmış oldukları 20,00-TL (KDV dahil) para iadeleri gerçekleştirilecek ve promosyon çerçevesinde gerçekleştirilecek para iadelerine ilişkin dekontlar katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları e-posta adreslerine gönderilecektir.

a.     Kampanya katılım başvurusunda bulunan katılımcı ile promosyon çerçevesinde 20,00 TL (KDV dahil) para iadesi gerçekleştirilecek banka hesap bilgileri kampanyaya söz konusu olan ürünlerin alışverişini gerçekleştirmiş ve kampanya başvurusunda bulunan aynı kişiye ait olması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri farklı bir kişiye ait olur ise başvuru geçersiz sayılacak olup, ilave bir promosyon veya değişiklik, düzeltme hakkı tanınmayacaktır.

8) Kampanya dâhilinde sadece  Türkiye sınırları içerisindeki bankalar nezdinde bulunan tüketici Türk Lirası banka hesaplarına ödeme gerçekleştirilecek olup, bu bankalar haricinde diğer bankalar nezdinde bulunan diğer bankalara ait hesaplar ile Kampanya’dan ve neticeten para iadesi promosyonundan faydalanılamaz.

9) Tüketiciler, Kampanya ve neticeten promosyondan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecek olup, birden çok Kampanya’ya dahil ürün alışverişi neticesinde birden çok alışveriş fişi olması durumunda veya bir alışveriş fişi üzerinde örneğin 100,00 TL ve üzeri Kampanya’ya dahil Hametol ürünlerinin alışverişi olması durumunda dahi bir alışveriş fişi ile, Kampanya’dan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, aynı kişilerin ikinci defa Kampanya katılım başvurusunda bulunmaları halinde başvuruları geçersiz sayılacaktır.

10) Kampanya sadece tek seferde 50 TL ve üzeri tutarda satın alınan Hametol ürünleri için geçerli olup, bu tutarın altındaki alışverişler Kampanya kapsamı dışındadır. Ürünün herhangi bir ayıp söz konusu olmamasına rağmen iadesi, Kampanya kapsamında olmayan bir ürün ile değiştirilmesi veya iptal edilmesi durumunda Kampanya’ya katılım hakkı geçerliliğini yitirir. Eğer tüketici Kampanya’dan faydalandıktan sonra ürünü herhangi bir ayıp söz konusu olmamasına rağmen iade ederse ya da ürün Kampanya kapsamında olmayan bir ürün ile değiştirilirse, tüketici Kampanya kapsamında BA Life tarafından kendisine ödenen tutarı BA Life’ın bu konudaki yazılı bildirimini müteakip BA Life’a iade edecektir.

11) Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları Kampanya’dan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait banka hesaplarına promosyon iadesi gerçekleştirilmez.

12) Tüketiciler, satın alınan Hametol ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, Hametol’un sunduğu ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden BA Life’ın sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda BA Life’ı her türlü sorumluluk yaratacak halden gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

13) Tüketiciler, Kampanya’ya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendilerinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life ile Hametol’u sorumlu tutamaz. Katılımcılar bu halde, herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceklerini gayrikabili rücu kabul beyan ve taahhüt ederler.

14) Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, BA Life Hametol’un talep yahut onayına istinaden söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar veya tüketicilerden kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fişlerin aslını ibraz etmelerini talep edebilir.

15) Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu, iş bu Kampanya Katılım Koşulları’nın tamamını eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaktır.

16) Tüketicilerin, Kampanya katılım başvurusu yapmadan evvel tüm Kampanya katılım şart ve koşullarını ekleri ile beraber okuyup, anlayarak, eksiksiz olarak kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılmaları gerekmekte olup, Kampanya’ya katılım başvurusunda bulunmaları halinde tüm kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul ettikleri varsayılır. Burada geçen Kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, uyuşmazlık durumunda uyuşmazlığın değerine göre tüketicilerin ikametgahlarının bulunduğu yerdeki hakem heyetleri yahut tüketici mahkemeleri yetkilidir.

17) BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vuku bulması halinde Kampanya’yı Hametol’un talep yahut onayına istinaden durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18) Kampanyaya katılan hak sahibi tüketicilerin Kampanya’dan faydalanmak için paylaştıkları kişisel bilgilerinin kullanılmasına ilişkin detaylı bilgiye KVKK  linkinde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirler. Tüketicilerin paylaşmış olduğu kişisel bilgiler, Kampanya düzenleyicisi tarafından, Kampanya kapsamı ile sınırlı olarak ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. Tüketicilerin, Websitesi’ndeki formun ilgili bölümünde bu kullanımı ve paylaşımı onaylamaları gerekmektedir ve Kampanya’ya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırlar. Tüketiciler, kişisel verilerinin Hametol tarafından işbu kampanya kapsamında herhangi bir şekilde işlenmediğini kabul ve beyan ederler.

19) Bu Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.

20) Tüketiciler, Kampanya detaylarına ve bilgilerine kampanya Websitesi üzerinden ya da ve 0212 963 17 94 numaralı BA Life tüketici danışma hattından ulaşabileceklerdir.

21) Bu Kampanya stoklar ile sınırlıdır ve hizmetin parasal karşılığı talep edilemez.

22) BA Life Kampanya koşullarında Hametol’un talep yahut onayı doğrultusunda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

 

Yetkili Kurum: BA Life Pazarlama Reklam Org. Tic. Ve Ltd. Şti., Göktürk Merkez Mah. 2.Kartal Sk.G1 Konutları B Blok K:4 D:11 EYÜP – İSTANBUL, Türkiye.

İrtibat Numarası hafta içi Pazartesi – Cuma  09:30 – 17:00  0212 963 17 94 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir.)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin