Gönderen Konu: Nescafe 3 ü 1 arada 3 bmw 118i + 300 İPhone 11+ 300 Airpods veriyor  (Okunma sayısı 15288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
Valla hediyeler güzel de  katılım çok oluyor ve vücudu da zehirliyoruz bir nevi şeker oranı çok fazla oluyor
Eser sayıda katılım yaparız kısmet artık

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Nescafe Gold da yaptığım taktiği yapıcam. Sadece 14 lü paketten almıştım. Bunda da 10'lu paket aldım başkada almam. :D

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 15.05.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.3798 sayılı izni ile 5 dönem aşağıda belirtiği şekilde düzenlenmektedir.

4 aylık dönem ve ilk 4 aylık dönemin tüm katılımları üzerinden gerçekleşecek 5.Dönem;
1.Dönem:21.09.2020 -20.10.2020,
2.Dönem:21.10.2020-20.11.2020,
3.Dönem:21.11.2020-20.12.2020,
4.Dönem:21.12.2020-20.01.2021,
5.Dönem:21.09.2020-20.01.2021 olarak düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında promosyonlu Nescafé 3ü1 Arada Orijinal, Nescafé 3ü1 Arada Extra, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafé 2si1 Arada ürünlerinin ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 6635’e eksiksiz bir SMS gönderenler veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) adresindeki formu eksiksiz dolduranlar 1 (bir) çekiliş hakkı kazanacaktır.
Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek ve ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil, Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1 TL ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
Çekilişte her aylık dönem için 75 kişi Apple Iphone 11 64GB cep telefonu (tavsiye edilen perakende satış bedeli 7.299,00 TL) ve 75 kişi Apple Airpods ve şarj kutusu (tavsiye edilen perakende satış bedeli 1.099,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Kampanya sonunda tüm katılımlar üzerinden yapılacak 5.dönem çekilişinde ise 3 kişi BMW 118i Sport Line 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 281.200 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekilişler 4 aylık dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 27.10.2020-27.11.2020-28.12.2020 ve 28.01.2021 tarihlerinde saat 11.00’da ve tüm katılımlar üzerinden yapılacak 5. Dönem için 28.01.2021 saat 13:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 5 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırayla 02.11.2020-03.12.2020, 04.01.2020-04.02.2021 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé ve U2 sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-postasına, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Ürün ambalajının fotografı, fotokopisi vb. veya sadece şifrenin sunulması yeterli değildir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
100 Puana 100 adet 3ü1 arada verme olayı bi yandan iyi bi yandan da kötü olmuş. Şimdiden bol şans herkese. Sezonu burger menüsüyle kapatıcam :)

Çevrimdışı kalwen

• Acemi Kampanyacı
  • **
kayıt olmada sıkıntı var galiba

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
kayıt olmada sıkıntı var galiba
aynen kayıtta sııntı var onu aştım derken 10 paket şifre girdim hatalı geçersiz dedi birde gündüz deneyim ne olacak

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **
Gönderebilen oldu mu arkadaşlar

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz

sorun yok  12 adet  menü aldım bile ilk günden :)

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **

Ben de 20 tl trendyol çekini gözüme kestirdim ama 50 puan diyor. Her kod 1 puan mı sayıldı direkt hocam?

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz

Ben de 20 tl trendyol çekini gözüme kestirdim ama 50 puan diyor. Her kod 1 puan mı sayıldı direkt hocam?

her kod 1 puan trendyol hiç cazip gelmedi bana :)