Gönderen Konu: Dimes çarkı çevir  (Okunma sayısı 2752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Dimes çarkı çevir
« : 18 Ağustos 2020, 20:32:08 »
1.kişiye Iphone xr
5 Kişiye Scooter
50 kişiye Ring Lignt
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  paketlerde şifre  ile katılın Bu gün Migros da 6 aldım şifre çıkmadı birde site açılmıyor Paketlede hediyelerin resimleri var Katılım 17 .08. 2020 başladı

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2020, 15:38:43 Gönderen: öncevatan »

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Dimes çarkı çevir
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2020, 20:40:56 »
Geçen ay instagram sayfalarına çekiliş yapın yazmıştım. Şimdi bunu görünce tekrar Fiat 500 veriyorlar sandım. ;D En kısa zamanda düzeltirler çekiliş sayfasına girmeme olayını ara ara kontrol edin.

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2020, 21:03:03 »
Sitede açılmıyor

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2020, 03:07:10 »
Ne veriyor ki kontrol edelim

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2020, 09:54:13 »
Resim yükleyeceğim bir türlü paylaşa yamıyorum Nereye nasıl yüklenecek  bana bilgi verirseniz yükleye bilirim

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2020, 14:38:46 »
Resim yükleyeceğim bir türlü paylaşa yamıyorum Nereye nasıl yüklenecek  bana bilgi verirseniz yükleye bilirim

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sitesinden link alıp burada paylaşabilirsiniz.
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2020, 14:46:31 »
Yükledim

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2020, 14:51:34 »
Yükledim
Yukarıdaki siteye fotoyu yükledikten sonra sağda veya alt kısımda "Forum Urlsi" gibi bişey yazması lazım. Onu kopyalıp buraya yapıştırın.  ;)

unique

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2020, 15:26:02 »
KRAMİYE TESLİMİNDE ŞİFRELERİN BASILI OLDUĞU ÜRÜN PAKETLERİNİN İBRAZI ZORUNLUDUR. ŞİFRELERİNİZİ 03.01.2021 TARİHİNE KADAR SAKLAYINIZ.

Bu kampanya Nobel Pazarlama Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.06.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.4900 sayılı izni ile 17.08.2020 (00:01)-27.11.2020 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri asında Türkiye genelinde Nobel Pazarlama Ltd. Şti.’ne ait kampanyaya dahil promosyonlu Dimes Kayısı Nektar 200ml 6’lı, Dimes Karışık Nektar 200ml 6’lı, Dimes Şeftali Nektar 200ml 6’lı, Dimes Vişne İçeceği 200ml 6’lı, Dimes Ananas İçeceği 200ml 6’lı, Dimes Şeftali Nektarı 200ml 9’lu, Dimes Karışık Nektar 200ml 9’lu ve Dimes Vişne İçeceği 200ml 9’lu ürünlerinden herhangi birini satın alarak paketlerin iç yüzeyindeki dışarıdan görünmeyen şifreyi, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet adresindeki ilgili alana şifre, ad-soyad, adres, telefon, e-mail ve doğum tarihi bilgilerini giren katılımcılara her şifre için bir çekiliş hakkı verilecektir. (Paketlerdeki şifreler için son katılım tarihi 27.11.2020 23:59’dur.) Çekilişte 1 kişi 6.439,39 TL değerinde Apple iPhone XR 64 GB Cep telefonu, 5 kişi 690,00 TL değerinde Oxelo Yetişkin Scooter 5XL ve 50 kişi 112,10 TL değerinde Ring Light Led Telefon Işığı ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ve verilen ikramiyenin özellik ve renkleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 02.12.2020 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 04.12.2020 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nobel Pazarlama Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Asil talihli, ikramiye teslimi için en geç 19.12.2020 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 03.01.2021 tarihine kadar kimliği ve şifreli ürün paketleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyesini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve şifreli ürün paketleri ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Şifrelerin okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Nobel Pazarlama Ltd. Şti., Dimes Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan katılımalar ücretsizdir. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılım sırasında bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'dan, 444 0 367 Tüketici Danışma Hattından veya hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Her bir kampanya şifresi ile çekiliş hakkının yanında; Qumpara puan, 10 TL Koton Hediye Çeki, 10 TL D&R Hediye Çeki; Turkcell aboneleri günlük 250 MB veya günlük 1 GB mobil data paketi; Türk Telekom aboneleri günlük 250 MB veya günlük 1 GB mobil data paketi; Vodafone aboneleri günlük 250 MB veya günlük 1 GB mobil data paketlerinden herhangi birini kazanma şansı da elde edilecektir.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2020, 15:30:11 »
Şu hediyeler için 3 ay çok fazla. Katılıcaklara şimdiden bol şans.