Gönderen Konu: Şanslı Çark - Monster Laptop&Elektikli Scooter. Toplam 6 Dönem ( 31.01.2021 )  (Okunma sayısı 5902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schrodinger

• Yeni Kampanyacı
  • *
4. dönem sonuçlarıda açıklanmış

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Katılıyorum geçersiz kod diyor
Sonra çekiliş hakkı ve boyner kodu kazandınız diyor
Kod ortada yok. Katılıp katılmadığım belli değil.
Uygulamada operatör soruyor tel no girilmiyor.
Mail yazdık mailde gelmiyor.
Çekiliş sonucu açıklanıyor kaç kişi katılmış o yazmıyor
Bu nasıl iştir çözebilen var mı

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Katılım azalmaya başlamış. Yine de ismimiz yok malesef  :(

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Türkiyedeki mülteci artışını çekiliş sonuçlarında da görüyoruz artık

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
ne cekmişmiş bu millet mültecidenn  ..herşeyi mülteciden bilirler..kimse de migros un bütün kampanyalarında 3-5 kişi kazanan rusları ve diğer yabancı yurtdaşları görmezlerr..yazık....
Allah’tan korkup sakının ve Allah’ın sizin yaptıklarınızı görmekte olduğunu bilin.(2/Bakara 233

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Çekilişlere katılabildiklerine göre çok zor durumda değiller demek ki, Ruslar için de geçerli bu.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2020, 13:21:25 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Sayın TALİHLİ,

DOĞUŞ’UN size bir müjdesi var...

Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim San. Tic. A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu kampanyada 01.10.2020-31.10.2020 tarihleri arasında Patos, Cipso, Chips Master, ve Çerezos ürünlerinin Süper, Süper Plus, Süper Extra ve Parti Boy paketlerinden herhangi birini satın alıp paketlerinin içindeki kartta yer alan şifreyi, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Şanslı Çark mobil uygulamasındaki ilgili alana girerek kampanyamıza katıldınız.

Kampanyamızın 06.11.2020 tarihinde yapılan ve 11.11.2020 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında yayınlanan çekilişi sonucunda asil talihlilerden biri siz oldunuz.

Ekte gerekli yönlendirmeler ve ikramiyenizi teslim alabilmeniz için hazırlamanız gerekli olan evraklar mevcuttur.

İBRANAME

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.05.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.3609 sayılı izniyle düzenlenen Şanslı Çark kampanyasının 06.11.2020 tarihinde düzenlenen çekilişi sonunda, ismime isabet eden 1 Adet, 2.500,00 TL değerinde Mijia M365 Elektrikli Scooter, ikramiyemi taahhüt edilen şekilde ve eksiksiz olarak teslim aldım. Hiçbir hakkım kalmadığını beyan ve ilgili şirketin zimmetini ibra ederim.

(Tek katılım ile kuzenime çıkan elektrikli scooter  demek ki neymiş şans nasip kısmet her şey )

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Tebrikler kuzeninize. Bu sene bizim forum baya dolu geçti maşallah. Benim de monster laptopu tutturmam lazım yoksa bu yılı boş kapatmak istemiyorum  :)
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2020, 12:27:32 Gönderen: SaidOzck »

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tebrikler kuzeninize. Bu sene bizim forum baya dolu geçti maşallah. Benim de monster laptopu tutturmam lazım yoksa bu yılı boş kapatmak istemiyorum  :)

teşekkürler en iyileri sizin olsun her şey nasip kısmet

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Hayırlı olsun darısı hepimizin başına inşallah