Gönderen Konu: Afiyet Ver  (Okunma sayısı 387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9452
    • Her Gün Kampanya
Afiyet Ver
« : 25 Temmuz 2020, 10:16:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Değerli hemşehrilerim,

Mübarek Ramazan ayında “İftarver” diyerek yola çıktık, 500 bin sofrayı sıcak aş ile buluşturdunuz. Ardından “Suver”, “Biletver” ve “Elver” dedik,  yüzbinlerce ihtiyaç sahibi ailemizin dertlerine derman oldunuz. Ankara’dan tüm Türkiye’ye yayılan veresiye defteri kapatma kampanyamızda bir oldunuz, hızır oldunuz, hayırlarınızı iyilikle buluşturdunuz.

Şimdi, mübarek Kurban Bayramı öncesinde yeni bir iyilik hareketi daha başlatıyoruz. Amacımız aynı: Hiçbir anne-baba eve bir şey götüremediği için çocuklarına karşı mahcup olmasın… Yine birimizin fazlalığı, diğerimizin eksikliği olmasın. Kimse mahzun kalmasın, hiçbir çocuk besinden uzak büyümesin.

Darda kalan vatandaşlarımızın yüzüne umut, gözüne ışık olmak için bu kez “Afiyetver” kampanyamızla iyiliği bulaştıracağız. Hedefimiz Eylül ayı itibarı ile yüzbinlerce kavurma ya da kıymayı, paketlenmiş halde ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmak, onların dertlerine derman olmak.

Bugüne kadar bizlere güvendiniz, hayırlarınızı hiç esirgemediniz. Bizler de yine gönülden gönüle köprüler kurarak, iyilik kervanına bir omuz daha vereceğiz. Yine birlikte sevecek, yine birlikte sevineceğiz.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bulaştırdığınız her iyilik, bir gülümsemeye vesile olsun.

Mansur YAVAŞ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı

Not: Ürün teslimatları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Eylül 2020’den itibaren yapılmaya başlanacaktır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı junior

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 994
Ynt: Afiyet Ver
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2020, 18:44:24 »
Ben de iktidarı, muhalefeti anlamıyorum herkes vatandaştan para istiyor. Bu kadar verginin vergisi alınıyor. İyi ki Playstation ım var, ona bile dünya vergi yüklediler. Bu kadar vergiyi ne yapıyorlar anlamadımki. Araba fiyatları altına endekslemişler altın %40 değerlendi, arabalar da %40 değerlendi. Benim arkadaşım babası işten çıkarmışlar, bin lira yardıma başvurmuş. Diyor hala internette başvuru incelemede yazıyormuş.
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2020, 18:45:31 Gönderen: junior »
Korona değil cehalet öldürür.