Gönderen Konu: Getir iphone 11 çekilişi (23 Temmuz)  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Getir iphone 11 çekilişi (23 Temmuz)
« : 09 Temmuz 2020, 11:33:09 »
Bu kampanya 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için 50 TL'lik ürün ile birlikte iPhone Çekiliş Hakkı ürününü sepetinize eklemeniz ve "Sipariş Ver" aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekir.
• Yapacağınız her 50 TL'lik siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı sipariş için iPhone Çekiliş Hakkı ürününden sepetinize bir adet eklemeniz yeterlidir. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.
Örnek:
0-50 TL arası siparişe 1 çekiliş hakkı elde edilir.
50-100 TL arası siparişe 2 çekiliş hakkı elde edilir.
100-150 TL arası siparişe 3 çekiliş hakkı elde edilir.
• Çekiliş sonucunda 5 kişi, 7.299,00 TL değerinde Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu kazanacaktır.
• Kampanya 9 – 23 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir.
• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
• Çekiliş 06.08.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda gerçekleştirilecektir.
• Çekiliş sonuçları 11.08.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

•  Asil talihliler 26.08.2020, yedek talihliler ise 10.09.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, alışveriş faturaları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
• Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
• 18 yaşından küçük olanlar, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve Getir Perakende Lojistik A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
• Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.07.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.5119
sayılı izni ile düzenlenmektedir.
• Getir kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Getir iphone 11 çekilişi (23 Temmuz)
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2020, 12:19:04 »
Getirin en kötü yanı combo yapamıyorsun

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Getir iphone 11 çekilişi (23 Temmuz)
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2020, 22:25:39 »
iPhone çekilişine katılmak için diğer promosyonlardan vaz geçmek gerekiyor.
Benim felsefem; "bugünün bulguru yarının pirincinden evladır"
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin