Gönderen Konu: Algida clasic  (Okunma sayısı 2405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Algida clasic
« : 05 Temmuz 2020, 12:56:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

10'larca Class hediye kazan!

Classic
Classics Çubuklarındaki Şifreyi Gir, Çekilişe Katıl!

Kampanyaya katılımım kapsamında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ("Unilever") sağladığım kişisel verilerimin Unilever tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kullanılmasına izin veriyorum.

Kişisel verilerimin Unilever Gizlilik İlkeleri, Çerezler Hakkında Bildirim ve Kişisel Verilerin Korunması bildiriminde belirtilen kapsam ve amaçlar doğrultusunda ve bunlarla sınırlı olarak yurt dışına aktarımına izin veriyorum.

Unilever ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorum.

iPhone 11Monster Laptop AbraPlaystation 4Xiaomi Mijia Scooter

KATILIM KOŞULLARI
SIKÇA SORULAN SORULAR
GİZLİLİK
ÇEREZ POLİTİKALARI
YASAL UYARI
KİŞİSEL VERİLERİN KULLANIMI

KAMPANYA KOŞULLARI
Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi'nin 02.03.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.1999 sayılı izni ile 01.05.2020(saat:00.01)-30.09.2020(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Algida Classics (Kakao 65ml, Vanilya 65ml, Antep Fıstıklı 65ml, Orman Meyveli 65ml) ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3256 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) web sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler her şifre için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Gönderilen kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kısa mesaj ve internet katılımlarında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir. Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,00 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 10 kişi Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: ₺7.299,00), 10 kişi Monster Laptop Abra A5 V15.3 15,6" Oyun Bilgisayarı (birim değeri: ₺5.399,00), 10 kişi Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter (birim değeri: ₺3.799,00), 10 kişi Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu (birim değeri: ₺3.699,00) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 09.10.2020 tarihinde saat 11.00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 15.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 30.10.2020; yedek talihliler ise, en geç 14.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'ye veya U2 Tanıtım'ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Narkoz İletişim Hiz. San. ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Ayrıntılı bilgi için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya 444 25 19. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2020, 12:58:41 Gönderen: simonbolivar »

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Ynt: Algida clasic
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2020, 16:30:37 »
şifre neresinde??

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2020, 16:35:34 »
Forum hiç değişmemiş, yine bazı kampanyalar bazıları tarafından daha bitmeden bitenler taşınıyor. :D

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2020, 16:38:12 »
şifre neresinde??

Dondurma paketinin sağ üstünde sarı renkle belirtilmiş verdiği hediyeler var. O promosyonlu paketi almanız lazım. Magnum gibi çubuğun üstünde yer alıyor şifre. Bol şans :)

Çevrimdışı enTURKtainment

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2020, 19:07:21 »
Ya bu Classics - Orman Meyveli neden hiç bir yerde yok? :) Vanilyalı falan da yenmiyor şifre için bile gideri yok.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2020, 20:07:28 »
Forum hiç değişmemiş, yine bazı kampanyalar bazıları tarafından daha bitmeden bitenler taşınıyor. :D
Sanada bunu anlacaksak valla işimiz var. Uzun süre(süresi aklımda değil 30 gün olabilir) otomatik bştene taşınıyor.Ki en eskilerdensin sonuçta..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2020, 12:24:34 »
Sanada bunu anlacaksak valla işimiz var. Uzun süre(süresi aklımda değil 30 gün olabilir) otomatik bştene taşınıyor.Ki en eskilerdensin sonuçta..

Bu sistem yeni mi geldi bilmiyorum ama dediğin gibi eskilerden olduğum için biliyorum sen bu işi daha önce bizzat manuel yapıyordun, çok kez farkedip admine bile yazmışlığım var.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2020, 12:29:26 Gönderen: Smile »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2020, 13:27:20 »
Ben :) Hala aynısın değişmemişsin. Adminin ve diğer moderatörlerin panelinde hangi konuyu kim sildi kim taşıdı zaten mevcut.Senelerdir burdayım  konu paylaşırım sonuç paylaşırım.Sonra sen gibi biri gelir atar iftira gider. Değişen bir şey yok aynısın.
Örnekte burda.Allah bir önce sıhhat versin.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2020, 15:32:11 »
Bir konunun altına 30 gün yorum yazılmazsa biten kampanyalara taşınıyor.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #9 : 31 Ağustos 2020, 00:00:45 »
Bir konunun altına 30 gün yorum yazılmazsa biten kampanyalara taşınıyor.
panelden süreyi uzatın
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası