Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Getir Uygulaması - Cornetto Vespa Çekilişi ( 06.07.2020 )

(1/2) > >>

SaidOzck:
Getir’den 22 Haziran- 6 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılan her 15 TL’lik Cornetto ürünü siparişi ile 1 çekiliş hakkı elde edilecektir. Kazandığınız çekiliş hakları hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Geçerli İller : İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli

Hediyeler :

1 Adet 34,500 TL değerinde Vespa Primavera 150cc 2019 model motorsiklet ( firma 2 tanede verebilir süpriz yaparak emin değilim ) :)

Çekiliş : 21.07.2020 Tarihinde saat 11.00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.Sütlüce mah. Bayrak sok. No : 4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda gerçekleştirilicektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

SaidOzck:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
--- Alıntı ---Hediyeler :

1 Adet 34,500 TL değerinde Vespa Primavera 150cc 2019 model motorsiklet ( firma 2 tanede verebilir süpriz yaparak emin değilim )
--- Alıntı sonu ---

biri buradan birini instagramdan verirlermiş.

--- Alıntı sonu ---

Öyle bişey olsa kazanması yine zor. İnstagramdan deli dehşet giriyolar çekilişlere  ;D

winy:
Bugün çekilişe katıldım ama uygulamada katıdığıma dair bilgi yok. SMS te gelmedi mail de gelmedi. Fişte getirmediler.  >:(

SaidOzck:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBugün çekilişe katıldım ama uygulamada katıdığıma dair bilgi yok. SMS te gelmedi mail de gelmedi. Fişte getirmediler.  >:(

--- Alıntı sonu ---

Uygulamaya girdiğinizde geçerli olan ürünler kısmı var, oradaki ürünlerden mi aldınız. ? Çekiliş hakkı otomatik tanınıyor ona da nereden bakılıyor bilmiyorum. Olmadı bi müşteri hizmetleri arayıp sorun Migros gibi sisteme kayıt ediyor olabilirler.

ormes:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBugün çekilişe katıldım ama uygulamada katıdığıma dair bilgi yok. SMS te gelmedi mail de gelmedi. Fişte getirmediler.  >:(

--- Alıntı sonu ---
Ürünleri aldıktan sonra ödeme kısmına gelmeden kampanyalar bölümünde vespa çekiliş hakkını seçmelisiniz. Onu seçmezseniz çekilişe katılımınız alınmayabilir.
Faturaya da sipariş geçmişlerim kısmından ulaşabilirsiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git