Gönderen Konu: Beyaz Yunuslar Kreş ve Anaokulu Oyuncak seti ÇEKİLİŞİ (31.07.2020)  (Okunma sayısı 1240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baransel42

• Yeni Kampanyacı
  • *
İşletmesini yaptığım sıcak kurumumuz ile yüzleri güldürmek istedim. Siz değerli site arkadaşlarımın da desteklerine ihtiyacım olacak. Şimdiden her birinize teşekkürlerimi sunarım.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Zorlu ve bir o kadar hafızalardan silinmeyecek günlerin ardından ufak bir heyecana ne dersiniz ❓
Hem velileri hem de en değerlilerimizi ilgilendiren çekilişimizde toplam 5 şanslı velimize hediye veriyoruz 🕺🏼💃🏽 💥1 kişiye 2020&2021 eğitim öğretim yılında yapılacak yeni kayıtta ilk 6 ayda her ay olacak şekilde net %25 indirim 💥1 kişiye 2020&2021 eğitim öğretim yılında 1 ay ücretsiz kayıt. 💥3 kişiye her bir kişiye farklı olacak şekilde oyun seti.

Kazanmak için yapmanız gerekenler; ➡ @beyazyunuslarkres hesabımızı takip edin 🔦
➡ Gönderiyi beğenin. ❣
➡ Bu gönderinin altına 3 arkadaşınızı etiketleyin 💞 Ne kadar çok arkadaşınızı etiketlerseniz şansınız o kadar artar!!! LÜTFEN ARKADAŞLARINIZI TEK TEK DEĞİL TEK BİR YORUMDA TOPLUCA ETİKETLEYİN! Tek tek etiketleyenler değerlendirmeye alınmayacaktır 😢
❗Yarışmamız 31.07.2020 tarihinde sonlanacak olup 03.08.2020 tarihinde sayfamızdan açıklanacaktır📌
❗Kazananlar @beyazyunuslarkres hesabını takip eden ve yukarıda belirtilen şartları yerine getiren katılımcılar arasından seçilecektir📝
🐬🐬🐬 Bol şanslar 🐬🐬🐬
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2020, 18:51:30 Gönderen: baransel42 »

Çevrimdışı baransel42

• Yeni Kampanyacı
  • *
Arkadaşlar merhaba;

Katılım sayısında hayal kırıklığına uğradım  :o Desteklerinize ihtiyacım var  8)