Gönderen Konu: 2020-2021 Çekiliş pazarı ne olacak ?  (Okunma sayısı 564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
2020-2021 Çekiliş pazarı ne olacak ?
« : 08 Haziran 2020, 14:25:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin abi gibi çekiliş, indirim ustaları var. Açıkçası ben takip ettiğim 3-4 yıldır böyle dönem görmedim. Cidden kaos hakim, çekiliş sonuçları hep ertelendi. Yeni çekilişler gelmiyor, instagramda sözde çekilişler var ama onlarda story de sonuç yayınlandı deyip geçiştiriyorlar. Yapıldı mı o bile şüpheli.
Firmalar müşterilerde alışveriş talebi için çekilişleri körükler mi ? Yada her taraftan tasarruf yapalım deyip mağaza kapatıp çekiliş yapmazlar mı ? Gördüğüm Migros gibi firmalarda zaten sanalmarket olayından onların da çekiliş yapmaya ihtiyacı kalmadı, talebe yetişemiyorlar. anca youtube konserleri yapıyorlar bolca, sanatçılara konser maddi desteği veriyorlar. çekiliş tarafını unutacaklar gibi
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2020, 19:35:57 Gönderen: junior »
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: 2020-2021 Çekiliş pazarı ne olacak ?
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2020, 15:52:24 »
Çekiliş yapmak, özellikle de milli piyango işin içine girdiği için maliyetli bir konu.
Ürünler, milli piyango'ya verilecek olan ücret, gazetede yayınlanması için ilan parası vs.
Bunun yerine indirim ya da çek kazan, qumpara gibi uygulamalar üzerinden ufak hediyeler verilmesi firmalar için daha mantıklı görünüyor.
Ancak her firmanın stratejisi farklı olabilir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2020, 19:10:14 »
nescafe 3ü 1 arada eğitim kampanyası, algida ile kazan gb data ve oyun steam para kartları ile bu işi destekliyorlar. ben jenerasyon olarak teğet geçsem de şimdi ilkokula başlamadan çocuklar oyun steam para kartlarını aldırıyor babalarına, annelerine.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2020, 19:22:24 Gönderen: junior »

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2020, 17:49:49 »
yapılmayan ertelenen çekilişler yapılmış, o sitelerde kopyalama yasağı var. kopyalayamadım, duyurulmayan avm çekilişlerine katılanlar varsa o avm lerin instagram sayfalarına da bakabilir.

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2020, 18:55:16 »
Kesin bilgi değildir, ancak şu an bazı avm lerin normalde yapacakları çekilişleri başlatmadan iptal ettiği bilgileri aldım. Çekiliş portallarında bunlar yazılıyor

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2020, 22:26:25 »
Şirketlerin bütçe kesintisi yapması gerektiğinde, ilk kesintiye uğrayan kalemlerden biri pazarlama bütçesi oluyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kesin bilgi değildir, ancak şu an bazı avm lerin normalde yapacakları çekilişleri başlatmadan iptal ettiği bilgileri aldım. Çekiliş portallarında bunlar yazılıyor
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin