Gönderen Konu: First Sakız - Bize Heryer Stat Kampanyası ( 01.04 - 30.09.2020 )  (Okunma sayısı 8013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
İkramiye olarak,
5 kişi 5.399,00 TL değerinde Sony kd55xg8096 55'' Ultra Hd 4K Android Tv
50 kişi 3.699,00 TL değerinde Sony PS4 Pro 1TB 
500 kişi 250,00 TL değerinde Trendyol Hediye Kodu

Türkiye genelindeki tüm bakkal, büfe, benzinlik ve küçük yerel marketlerden (Ulusal Marketler ve Yerel Zincir Marketler hariçtir.)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Ynt: First Sakız - Bize Heryer Stat Kampanyası ( 01.04 - 30.09.2020 )
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2020, 09:53:35 »
01.04.2020 SAAT: 10:00–30.09.2020 SAAT: 23:59 tarihleri arasında

500 kişi 250,00 TL değerinde Trendyol Hediye Kodu( trendyol.com sitesinden kullanılabilecek kod 11.11.2020- 28.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
Kampanya süresi bitecek neredeyse ben hala hiçbir yerde promosyonlu paket göremedim. Promosyonlu paket gören var mı?

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Kampanya süresi bitecek neredeyse ben hala hiçbir yerde promosyonlu paket göremedim. Promosyonlu paket gören var mı?
promosyonlu paketler kampanyacılar tarafından piyasadan toplandı. bu saatten sonra bulamazsınız.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
promosyonlu paketler kampanyacılar tarafından piyasadan toplandı. bu saatten sonra bulamazsınız.

:D

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **

Abi marketlere çıkmadan mı toplanıyor çünkü en başından beri bakıyorum hiç görmedim.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Ben bursa da tesadüfen otobüs terminalinde büfede gördüm ve aldım

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Çoğunlukla bakkal ve büfelerde var. Büyük marketlere bakmayın oralara gelmiyor. En son 10 iphone X vermişti hala onları görüyorum ben büyüklerde.

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ben de bakkallara gelmez diye bakmıyordum bakayım bari. Bir de hiçbir yerde görmeyince katılım çok az olacak sanıyordum ama kampanyacılar topladıysa katılım yüksek olur yine.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ben de bakkallara gelmez diye bakmıyordum bakayım bari. Bir de hiçbir yerde görmeyince katılım çok az olacak sanıyordum ama kampanyacılar topladıysa katılım yüksek olur yine.
Ben çok fazla görüyorum. Hatta elim kaç kere gitti geldi fakat almadım. Bu sefer katılmayacağım. Zaten bana çıkmıyor şeytanın bacağını kıramadım :D