Gönderen Konu: Bilyoner Milli Dayanışma Kampanyası Çekilişi Sonuçları  (Okunma sayısı 2440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı

MİLLİ PİYANGO İDARESİ 16 MAYIS 2020
EŞYA PİYANGOSU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
2020 MODEL 5F51 BMW 320i (465.912,02 TL) KAZANAN NUMARA
1036696
2020 MODEL 5F51 BMW 320i (456.112,86 TL) KAZANAN NUMARA
1010903

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Bilyoner Milli Dayanışma Kampanyası Çekilişi Sonuçları
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2020, 16:55:52 »
O kadar bilet çekip durdular yok satılmayan numara satılmayan numara diye diye bakıyorsun kendi sitesine biletler tükenmiştir diyor. Nasıl satılmamış oluyor anlamadım. Katılım sayısınıda açıklamadılar. Canımı sıkan kısmı ise benim aldığım bilete yakın numaralar. Sağlık olsun çokta dua etmiştim vergisiz anahtar teslim bir daha denk gelmez böyle kampanya :( Katılanlar kaç bilet aldı? Ben 4 adetle girmiştim  :D

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2020, 02:39:37 »
Katılım sayısı 4 milyon üstünde olduğu belli zaten 4 milyon katılımlı çekilişe 4 hakla katılıp çıkmasını beklemekte komik oluyor zaten😊
Kaç katılım mi yaptık 😊Emin ol senden başka katilanda olmamıştır forumda.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2020, 02:40:58 Gönderen: fatihstorm »

Çevrimdışı 17Nisan

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • bUAşkbitmez
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2020, 08:47:58 »
Ben katildim ve 8 katilim yaptim.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2020, 12:54:32 »
Katılım sayısı 4 milyon üstünde olduğu belli zaten 4 milyon katılımlı çekilişe 4 hakla katılıp çıkmasını beklemekte komik oluyor zaten😊
Kaç katılım mi yaptık 😊Emin ol senden başka katilanda olmamıştır forumda.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Birazda şans meselesi :) . Magnum çekilişinden örnek vereyim seneler önce 13 Mn katılım olurken sadece 4 çubuk yollayan bi kadına masserati çıkmıştı diğer talihlinin 6 çubukla çıktı. En azından almadım çıkmadı demiyorsun.  Bu kampanyaya evet katıldım ihtiyacım olduğu için belki çıkar umuduyla keyfimden değil. Forumda da illaki katılan birileri vardır siz oralara fazla kafa yormayın.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2020, 13:02:16 »
Vergisiz teslim kısmı hikaye görürsünüz. Şartlarda kdv ötv hariç diğer yukumlulukler talihliye ait yazmışlar. Pazarlama oyunu yapmışlar, tamamen kurnazlık.

Sanmıyorum. Şimdi baktım ( Talihliler, ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler ve diğer yasal yükümlülüklerden muaftır. ) yazıyor. Hatta internette hitay holding ve gazetecilerin konferans yaptığı bir video var. Adam kendi ağzıyla 5 kuruş ödemicekler sıfır vergi diye üstünü çize çize söyledi. Notere gidip imza atttıksan sonra anahtarı ellerine vericez gidicekler diyor ama sonradan koşulları değiştirdilerse bilemem.  :)

Çevrimdışı fatihstorm

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2020, 14:51:24 »

Birazda şans meselesi :) . Magnum çekilişinden örnek vereyim seneler önce 13 Mn katılım olurken sadece 4 çubuk yollayan bi kadına masserati çıkmıştı diğer talihlinin 6 çubukla çıktı. En azından almadım çıkmadı demiyorsun.  Bu kampanyaya evet katıldım ihtiyacım olduğu için belki çıkar umuduyla keyfimden değil. Forumda da illaki katılan birileri vardır siz oralara fazla kafa yormayın.

İşte o Magnum 4 katilm çıkan 10 milyonda 1 kişiye çıkmış mesala ben 3 milyon katil 5 milyon katılım 7 milyon katılım bu zamana kadar tüm magnum çekilişlerine her sene en az 3 bin katilim yaptım havamizi alıyoruz erikli en son çekilişe 30 binden fazla katılım yaptım ilk 100 içine giremedim yedeklte bile yoktum  düşün

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2020, 15:58:18 »

İşte o Magnum 4 katilm çıkan 10 milyonda 1 kişiye çıkmış mesala ben 3 milyon katil 5 milyon katılım 7 milyon katılım bu zamana kadar tüm magnum çekilişlerine her sene en az 3 bin katilim yaptım havamizi alıyoruz erikli en son çekilişe 30 binden fazla katılım yaptım ilk 100 içine giremedim yedeklte bile yoktum  düşün

Haklısınız. Ben en son nescafenin 5 mercedes verdiği dönem 2-3 bin arası girmiştim baya hırs yaptım kesin çıkar artık diyordum. Sonuçlar açıklanınca anyayı konyayı gördüm. 500 katılımda olsa 50 milyonda olsa ne asil ne de yedekte bize vurmuyor bahtsızlık mıdır nedir artık ;D Katılırsam max 100 e kadar giriyorum o da tutarsa. Erikliyi 60 a kadar yollamıştım yanlış hatırlamıyorsam. Zaten hep Bursaya çıkıyor. Özdilekte öyle mesela tamam ana merkezi yeri fakat Türkiye geneli hiç mi rastgele çıkmaz yedekler bile Bursa. ::) Neyse umut her zaman iyidir katılmaya devam elbet bir gün bizlerde buraya sonunda çıktı diye yazıp seviniriz :)

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 18 Mayıs 2020, 16:08:35 »

hoca sen hep az olanı demişin , youtube magnum kanali araç teslimi videolarını izle. Kimi talihli de diyor ben 150 çubuk yolladim, 300 çubuk yolladım. Çok katılıp denk düşüren de var. Ne kadar çok katilim o kadar sans neticede. Ne gadar eppek o gadar köfte.
Sokakta kimi cevirsen desen ki araba çekilişi , adam yapıştırır magnum dondurma porsche. Hani bilmiyorum ona katılmayan turkiyede yoktur zaten. Magnum da zaten marka bilinirliği arttı diye yapıyor, bilmeyen yok

Evet evet biliyorum izlemiştim fakat 150-300 bile o katılıma göre az olmasına rağmen tutana tutuyor :) Geçen sene magnuma ben de o rakamlarda katılım yapmıştım olmadı. Her sene farklı yöntem deniyorum bu sene 3 tane yolladım bir de böyle denicem çıkarsa çıkar. ;D Mesela geçen seneki Nescafe Gold Bmw X2 çekilişinde de öyle oldu. Biz o kadar yolladık yolladık 1 çekilişle katılana çıktı. Bakalım nasibimizi bekliyoruz.