Gönderen Konu: 100 tl netflix kartı hediye 3 kişiye  (Okunma sayısı 2763 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osman.otuken

• Yeni Kampanyacı
  • *
100 tl netflix kartı hediye 3 kişiye
« : 09 Nisan 2020, 23:23:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben bir önceki çekilişte katılıp kazandım. güvenilir ve gerçek bir çekiliş
2000'İ AŞKIN ÇEKİLİŞTEN BİR ŞEY KAZANAMAYAN ÇEKİLİŞ AVCISI

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: 100 tl netflix kartı hediye 3 kişiye
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2020, 13:54:55 »
şimdi bu kartı satın alınca 100 lira diyelim kaç ay izleyebiliyoruz netfilix i. boşuna ininal karta para yüklemeyim. komisyon vere vere bıktım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ulukol

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2020, 17:07:29 »
şimdi bu kartı satın alınca 100 lira diyelim kaç ay izleyebiliyoruz netfilix i. boşuna ininal karta para yüklemeyim. komisyon vere vere bıktım  :D

Ininal yerine papara kart alin, icine para atmakta içindeki kalanida almak ucretsiz. Netflix konusuna gelirsem. örnek aylik 42tl ödüyorsunuz direk 10tl sini iade ediyor k. Kart kamp. Gibi sonraki ay da degil direk aide ediyor. Netflix in dusuk paketlerini alirsanizda maks. 10tl ye kadar iade ediyor spotify, youtube dijital alimida degil bunlardan birini. Sanal olarakta açılıyor ama ben kart olarak aldim çok isime yariyor yuzlerce lira kazandim bunu kullanarak iadeden. 5tl kart ucreti ama karti uygulamasına tanimlayinca 5tl sini iade veriyor kart ucretsiz olmus oluyor.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2020, 22:53:31 »

Ininal yerine papara kart alin, icine para atmakta içindeki kalanida almak ucretsiz. Netflix konusuna gelirsem. örnek aylik 42tl ödüyorsunuz direk 10tl sini iade ediyor k. Kart kamp. Gibi sonraki ay da degil direk aide ediyor. Netflix in dusuk paketlerini alirsanizda maks. 10tl ye kadar iade ediyor spotify, youtube dijital alimida degil bunlardan birini. Sanal olarakta açılıyor ama ben kart olarak aldim çok isime yariyor yuzlerce lira kazandim bunu kullanarak iadeden. 5tl kart ucreti ama karti uygulamasına tanimlayinca 5tl sini iade veriyor kart ucretsiz olmus oluyor.

evet bu korona dolayısıyla pep kart,papara aldım. birde tosla var. birde paycell var avantajları çok. ininal ama içleirnde en fazla kampanya indirim promosyon vs yapan kart. ve konsepti çok geniş. onu mecbur tutuyorum. tosla ve paycell kaldı birtek alacağım. papara da yanılmıyorsam işlem limiti 500 lira.500 den sonrası hep ücretli.

netflix kartmı alıyoruz anlamadım orasını.şu bimde felan görüyorum netflix 50 tl 100 tl gibi netfilix kartlarımı.onamı iade yapılıyor 10 lira ve 5 lira vs... papara kart ile netflix mi yapıyoruz yoksa kafam karıştı  :D peki pc ye indirilebiliyormu netfilix dizileri altyazılı fhd felan.sistem isin veriyormu. içerik kota sınırı varmı.diyelim geçmiş yıllardaki veya yeni 20 sezon dizi indirecğeim izin veriyormu
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ulukol

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2020, 15:17:40 »
Papara ile direk k. Karti kayit edip netflix 42tl cekerse 10 tl sini iade ediyor, gift karta iade vermiyor. Pc den wep sitesinden izleniyor fakat indirmeye uygulamasindan izin veriyor mobil, tablet vs de komple indirebilirsiniz

Çevrimdışı osman.otuken

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2020, 16:01:48 »
karta gerek yok ki. hediye kod geliyor direkt giriyorsun bitiyor.
2000'İ AŞKIN ÇEKİLİŞTEN BİR ŞEY KAZANAMAYAN ÇEKİLİŞ AVCISI

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2020, 22:14:24 »
Papara ile direk k. Karti kayit edip netflix 42tl cekerse 10 tl sini iade ediyor, gift karta iade vermiyor. Pc den wep sitesinden izleniyor fakat indirmeye uygulamasindan izin veriyor mobil, tablet vs de komple indirebilirsiniz

anladım sağolasın. :D