Gönderen Konu: Evyap 3 İphone 11  (Okunma sayısı 3150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Evyap 3 İphone 11
« Yanıtla #15 : 22 Nisan 2020, 14:37:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bana çağrı merkezinin söylediğini ilettim, gayet emin cevap verdi. Birisi de çekiliş organizatorlerini arayabilir. İptal olmasa neden çekiliş linkini kaldırsınlar.
Cumhurbaskanligi siparişleri ile meşguller, evyapshop onlar için son sıradadır. Burada internetten satmaya ihtiyaçları yok ki. Kolonya ile activex satışlarına yetisemiyorlardir.

"Burada internetten satmaya ihtiyaçları yok ki" bununla ilgili bir sıkıntım yok zaten, benim bahsettiğim şu, kampanyayı zaten coronavirüs önlemleri sırasında başlatıyor, yine o dönemde pat diye kaldırıyor evyap . yaptığı kurnazlık. o bir kaç hafta içerisinde evimin altındaki marketten daha uyguna alacakken evyapshop aracılığıyla aldım. kampanya hakkımızı saklı tutmadan kampanyyaı kaldırıyor. böyle çakallıklarla uğraşmaya da mecalim yok açıkçası. sadece bir daha müşterisi olmam evyap ın eşe dosta aldırmam olur biter.

Çevrimdışı anvil

• Hero Member
Ynt: Evyap 3 İphone 11
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2020, 11:58:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Forum bu kıyağımı da unutmasın, dh den sağlam arkadaştan aldım kodu. bende çalıştı.

EVY15 şu an için alt limitsiz 15 TL indirim kodu. Sonrası çözüp iptal edebilirler, neden derseniz arkadaşa kod geldiğinde hesapta 75 tl alt limit alışverişte oluyormuş. Denemiş 75 tl alt limit falan yok, oradan aldım bilgiyi.
50 tl altlimitli diyor