Gönderen Konu: Migros Bahar Kampanyaları  (Okunma sayısı 5076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: Migros Bahar Kampanyaları
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2020, 16:54:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Herkes stok yaptığı için katılım düşük olur diye düşünüyorum
çamaşır suyu harici diğer maddelerde stok yoktur Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , bence bu tahminle ters köşe olursunuz. :D ben şu robot süpürgeyi çok merak ediyorum, hatta 2 tane kazansam. bir tane beylikdüzüne , bir tane bekar evine. valla öğrenci evinde vize final zamanları 1 ay süpürmediğimiz oluyor evi.

Bir ayda karıncalar basar evi aman dikkat. Tozlarda biriken bakteri vs den hiç bahsetmeyeyim :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2020, 11:12:30 »
Herkes stok yaptığı için katılım düşük olur diye düşünüyorum
çamaşır suyu harici diğer maddelerde stok yoktur Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin , bence bu tahminle ters köşe olursunuz. :D ben şu robot süpürgeyi çok merak ediyorum, hatta 2 tane kazansam. bir tane beylikdüzüne , bir tane bekar evine. valla öğrenci evinde vize final zamanları 1 ay süpürmediğimiz oluyor evi.

Bir ayda karıncalar basar evi aman dikkat. Tozlarda biriken bakteri vs den hiç bahsetmeyeyim :)
O kadar GDO lu bim A101 şok Migros ucuz ürünü yiyoruz ki ; karıncalar tenezzür etmiyor. Ciddiyim. Hatta ev arkadaşım bu kadar koruyucu ile besleniyoruz cesedimiz çürümez diye iddia ediyor.
Zaten bu dönem gitti tabi, boşa kira ödeyeceğiz mecbur. O da kara kara düşündürüyor sağlık olsun, en azından evde anne yemekleri yiyeceğiz.

Anne yemeği ve aile ortamı en iyi kampanyadan daha kazançlıdır.Büyük kardasınız.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2020, 17:30:53 »
bu first kampanya metninde sanal marketi ayrıca belirtmemiş.. tüm migros mağazaları demiş.. money kazanımı kısmında sanalmarketi de belirtmiş.. çekiliş sadece fiziki mağazalarda mı geçerli olacak ki?

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2020, 13:58:37 »
kendi kendime cevap veriyim.. dün whatsapp hattından sormuştum, bugün aradılar ve sanalmarket dahil değil çekiliş kampanyasına dediler

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2020, 14:00:09 »

Migros Ticaret A.Ş adına  MPİ’nin 19.03.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2677 sayılı izni ile  26.03.2020 SAAT: 10:00–15.04.2020 SAAT: 22:00 kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros ve Migros Jet Marketlerinden Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.’ye ait First markalı ürünlerden  tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır şekilde sürdürülecektir.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #15 : 01 Nisan 2020, 14:18:56 »
kendi kendime cevap veriyim.. dün whatsapp hattından sormuştum, bugün aradılar ve sanalmarket dahil değil çekiliş kampanyasına dediler
Bence hata var bunda.Sanalda olsa money numaran var dişte zaten.Ama migros bu konuda çok başarısız.Her first alanıda dahil eder bu kampanyaya.Bilişimcileri çok zayıf.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 02 Nisan 2020, 20:05:33 »
Bence hata var bunda.Sanalda olsa money numaran var dişte zaten.Ama migros bu konuda çok başarısız.Her first alanıda dahil eder bu kampanyaya.Bilişimcileri çok zayıf.

bazı çekiliş kampanyalarında sanalmarket yazıyor bazılarında yazmıyor.. bi de first için çekiliş kısmında yazmıyor, money kazanım kısmında yazıyor sanalmarket.. ama dediğiniz gibi nasıl eleyecek onu da bilemedim

Çevrimdışı buyukkara

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 06 Nisan 2020, 18:39:13 »
FİRST Çekilişinde 10 TL'Ye 2 Money bir tane verdimi tamam bi daha vermiyor,dikkat.