Gönderen Konu: Yandex Navigasyon Toyota  (Okunma sayısı 12693 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Yandex Navigasyon Toyota
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2020, 00:17:21 »
Evet Android cihaz kullanıyorum ev ve iş yerim arası 7 km ve trafik akıcı, çekiliş hakkı alalım bari diye 15 dakikada 30 ile tın tın gidiyorum kaç kere denedim sadece 1 çekiliş hakkı aldım daha da alamadım. Bence de androidde sıkıntı var.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 18 Mart 2020, 04:17:38 »
Bende de 6 hak oldu 10 günde. Birçoğunu saymadı sistem her kurala uymama rağmen. İOS - Android farkından mı acaba

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 18 Mart 2020, 21:36:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende de 6 hak oldu 10 günde. Birçoğunu saymadı sistem her kurala uymama rağmen. İOS - Android farkından mı acaba
kesinlikle arabayı fakire vermeyecekler  :-X androidi sallamiyorlar

Katılıyorum aklımdan geçmedi değil 🤣

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 22 Mart 2020, 04:30:09 »
İyice sinirlerim gerildi bak bu saatte girip buraya yazıyorum beni delirtti bu yandex. Ayıp bunların yaptığı 5 kere denedim 1 kere bile saymadı lanet olsun.
Bilmediğimiz birşey mi var ki?
45 olması gereken çekiliş hakkım 10 şaka gibi uygulama bu nedir yahu.
Çok pis gerildim kuruldum.bu durum düzelmeyecek belli. Yazık emeklere

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 02 Nisan 2020, 13:12:34 »

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #35 : 02 Eylül 2020, 08:44:45 »
Kampanya kaldığı yerden devam ediyor

Bu kampanya Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş adına MPİ’nin 26.02.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.1883 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenen kampanya COVİD-19 nedeni ile durdurulmuş olup, MPİ’nin 10.08.2020 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6134 sayılı izni ile yeniden aktif edilmiştir. Kampanya 31.08.2020 SAAT: 10:00- 15.10.2020 SAAT: 22:00 tarihleri arasında, Türkiye genelinde TOYOTA Markasını tanıtmak amacı ile planlanan Toyota güvenli sürüş kampanyası kapsamında, Yandex navi uygulamasında gidecekleri yol güzergahı için harita kullanımına başlamadan önce çıkacak Toyota güvenli sürüş kampanyası katılım butonunda kampanyaya katıl alanını tıklayarak katılım formuna, ad, soyad, e-mail ve telefon bilgilerini giren ve kampanyaya kayıt olan katılımcılara,

Yandex navi uygulamasını kullanarak yaptıkları sürüş boyunca; hız limitlerini aşmaması, başka bir uygulamaya geçmemesi ve navi uygulamasını arka plan moduna almaması kriterlerine uyarak her 15 dakikada minimum 1 kilometre yol mesafesini tamamlamaları halinde 1 çekiliş hakkı (kampanyada bir gün içinde maksimum 3 çekiliş hakkı kazanılabilecektir) verilecektir.

Kampanya süresi içerisinde Toyota bayilerine giderek 1 kez gerçekleştirdikleri test sürüşü sonrası bayiler tarafından kendilerine verilecek olan X2 kodunu uygulama üzerinden kampanya kod giriş alanına giren katılımcıların çekiliş hakları kampanya sonunda iki katı olarak hesaplanacaktır.Talihliler,20.10.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 kişi, 215.000,00 TL değerinde TOYOTA COROLLA HB 1.8 HYBRID DREAM e-CVT 2020 model araç ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 22.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanyaya katılımda ad, soyad ve tel bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.

Katılımcıların, kampanya süresince Toyota bayilerinden 1 defa test sürüşü yaparak temin ettikleri X2kodu çekiliş haklarının iki katı olacak şekilde planlaması için yeterli olup, 1 defadan fazla test sürüşü yapmış olsa bile çekiliş hakkı iki katından fazla hesaplanmayacaktır. Güvenli sürüş kuralları gereği bayilerde yapılacak test sürüşlerinde Telefon ve app uygulaması kullanılması yasaktır. Katılımcıların test sürüşü esnasında test sürüş kurallarına aykırı davranmaları halinde test sürüşü sonlandırılıyor olacak ve X2kodu verilmeyecektir. Katılımlarda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 02 Eylül 2020, 15:02:02 »
Teşekkür ederiz. Çıkmayacak biliyorum ama kayıtsız kalamam zaten 20küsür hakkım vardı

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 02 Eylül 2020, 15:28:09 »
Koca kampanya süreci boyunca nerdeyse her gün sokağa çıktım( bisikletle olduğu kadar) toplam 3 çekiliş  ;D

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 03 Eylül 2020, 02:36:40 »
Güncelleme de yaptım ama yandex te şuan görünmüyor

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 03 Eylül 2020, 02:52:38 »
Güncelleme de yaptım ama yandex te şuan görünmüyor

2-3 kere aç kapat yapın düzeliyor.